Jesteś tutaj

Konkurs na logotyp projektu LOGIT - ALGORYTM NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Ogłaszamy konkurs na logotyp projektu LOGIT - ALGORYTM NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ. Zaprojektuj logo, prześlij i czekaj na wyniki. Szczegóły poniżej. Pokaz swój talent i zdobądź nagrody. KAŻDY uczeń może wziąć udział. ZAPRASZAMY. 
 

”LogIT ‐ algorym na lepszą przyszłość”

Uczestnicy projektu ”LogIT algorym na lepszą przyszłość” przygotowują się do wyjazdu do Niemiec i Anglii, dlatego wzięli udział w warsztatach „Krótki film o gościnności – wielokulturowość i inność dzisiaj”. Odwiedzili także wystawę pt.

Zwycięstwo Siatkarzy

Kolejne dobre wiadomości napłynęły ze sportowych aren. Tym razem autorami sukcesu są siatkarze. W rozegranym 16 lutego 2017 r. turnieju nasi reprezentanci nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli.

Zajęcia wojskowe dla klas o profilu wojskowym

W dniu 09.02.2017 r. na strzelnicy w Goleszowie odbyły się zajęcia wojskowe dla klas o profilu wojskowym z Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie. Strzelanie z KBKS oraz strzelanie bojowe z AKMS oraz rzut granatem F1.

Awans Siatkarek

Awansem naszych siatkarek, do Finału Miasta Cieszyna, zakończyły się grupowe rozgrywki w siatkówce dziewcząt. Zawody odbyły się 14 lutego na sali ZST w Cieszynie. W pierwszym meczu nasze reprezentantki zmierzyły się z drużyną z LO im.
A. Osuchowskiego. Mecz zakończył się wynikiem 0:2 (23:25, 9:25). W kolejnym meczu nasze reprezentantki w dwóch setach pokonały przeciwniczki z ZST (25:20, 25:7) i zajęły drugie miejsce w grupie, które pozwala na grę w Finale Miasta.

 

Strony

FacebookTab