Jesteś tutaj

Nauki ścisłe im nie straszne

27 października br. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbyła się czternasta edycja konkursu "W świecie nauk ścisłych". Rywalizowały dwuosobowe drużyny, który zjawiło się aż siedemnaście. Reprezentowali oni dziewięć szkół z terenu powiatu.

Sukces Kingi!!

W dniu 09 listopada 2017 r. w całej Polsce odbyła się II edycja konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Na obszarze Delegatury Krajowego Biura Wyborczego  w Bielsku – Białej w konkursie uczestniczyło  321 uczniów.  Wśród 8 najlepszych uczniów, którzy awansowali do drugiego etapu konkursu jako jedyna z Cieszyna  znalazła się uczennica naszego liceum Kinga Folek – klasa 3 społeczno-prawna.

BIBLIOTEKA MIEJSKA W CIESZYNIE - AKTUALNOŚCI

Spotkanie autorskie i promocja książki

Biblioteka Miejska w Cieszynie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Danutą Chlupová połączone z promocją książki „Blizna”, które odbędzie się 20 listopada br. o godz. 17.00, w sali konferencyjnej cieszyńskiej biblioteki.

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości odbyły się w naszej szkole 9 listopada, a ich integralną częścią było ślubowanie klas pierwszych o profilu wojskowym.

Strony

FacebookTab