Jesteś tutaj

“LogIT 2 - przyszłość w zawodzie”

Przez najbliższe dwa lata w naszej Szkole realizowany będzie projekt “LogIT 2 - przyszłość w zawodzie”. W ramach tego przedsięwzięcia 32 logistyków oraz 40 informatyków będzie miało szansę wyjechać na dwutygodniową praktykę zawodową w Wielkiej Brytanii. Ponadto każdy z uczestników otrzyma specjalne przygotowanie psychologiczno-pedagogiczno-kulturowe oraz przygotowanie językowe. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

W najbliższym czasie ruszy pierwszy etap rekrutacji uczestników. Uczniowie trzecich klas technikum, którzy wypełnili formularz zgłoszeniowy i wyrazili chęć uczestnictwa, przystąpią do testów kompetencji zawodowych oraz testu z języka angielskiego.

 

Szczegółowe informacje o Projekcie można uzyskać u p. Barbary Szlachty i p. Błażeja Guzego, a także będą na bieżąco zamieszczane na stronie Szkoły oraz na tablicy ogłoszeń na pierwszym piętrze w pobliżu pokoju nauczycielskiego.

FacebookTab