Jesteś tutaj

Konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji projektu pt. „Trzy odsłony kultury”, organizowanego przez ZS im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie i COK „Dom Narodowy”. Składać się on będzie z trzech konkursów skierowanych do gimnazjalistów powiatu cieszyńskiego. Będą to: konkurs teatralny, wokalny i recytatorski.  Mają one umożliwić wymianę doświadczeń i pomysłów związanych z twórczym rozwojem młodzieży i zachęcaniem jej do aktywnego uczestnictwa w szeroko pojętej kulturze. Wszyscy uczestnicy projektu, zarówno uczniowie, jak i ich opiekunowie otrzymają okolicznościowe dyplomy, a laureaci – cenne nagrody.

W tym roku nasze konkursy będą miały status kuratoryjnych, w związku z powyższym laureaci otrzymają również dodatkowe punkty na świadectwo gimnazjalne.

Projekt objęty jest patronatem Burmistrza Cieszyna, Starosty Cieszyńskiego i Rejonowego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej. Konkursowe przesłuchania odbędą się w cieszyńskim Domu Narodowym 22 marca 2017 r., natomiast zgłoszenia przyjmować będziemy  do 14 marca 2017 r. Serdecznie prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w konkursach. Szczegóły programu w załączniku.  

                                                                    W imieniu organizatorów

Janusz Pawlak

Do pobrania: 
FacebookTab