Jesteś tutaj

Nasi najlepsi uczniowie

Rok szkolny 2016/2017

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 stypendia za najwyższe wyniki w nauce otrzymują:

1. Klaudia Cymorek klasa III w LO
2. Kinga Folek klasa II p LO
3. Adam Porwoł klasa IV a TI
4. Klaudia Tyszka klasa III bTL
5. Jan Walica klasa I b TI
6. Natalia Chrapek klasa I p LO
          

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!
 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Stypendia za wyniki w nauce  II semestrze   roku szkolnego 2015/2016 otrzymują:

 

  1. Klaudia Cymorek                klasa  II w LO
  2. Natalia Wieszczek                klasa  II a TL
  3. Kinga Folek                         klasa    I p LO
  4. Adam Porwoł                      klasa  III a TI
  5. Klaudia Tyszka                   klasa   II b TL
  6. Łukasz  Mastalerz              klasa IV a TI
  7. Ewa  Kocjan                       klasa   II b TL

Gratulujemy!

 

STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE W I  SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 OTRZYMUJĄ:

 

  1. Adam Porwoł                   klasa  III a TI
  2. NataliA Wieszczek           klasa II a TL
  3. KlaudiA Tyszka               klasa  II b TL
  4. Klaudia Cymorek            klasa  II w LO
  5. Kinga Folek klasa            klasa    I p LO

 

Serdecznie gratulujemy!

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Od lewej Adam Porwoł z klasy 3a Technikum
Informatycznego, po prawej Klaudia Cymorek z klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym.

 

Rok szkolny 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 stypendia za wyniki w nauce otrzymują uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole a są nimi:

 

  1. Klaudia Cymorek             klasa  I w LO      
  2. Adam Porwoł                    klasa  II a TI  
  3. Klaudia Tyszka                 klasa  I b TL  
  4. Natalia Wieszczek             klasa I a TL 
  5. Szymon Soroń                   klasa III f LO

STYPENDIUM SEMESTRALNE ZA WYNIKI W NAUCE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 OTRZYMUJĄ

1.

Klaudia Tyszka

klasa  I b TL

2.

Klaudia Cymorek

klasa  I w

3.

Julia Iskierka

klasa  II b T

4.

Marcin Topolski

klasa  III a T

5.

Szymon Soronń

klasa  III f

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Od lewej Adam Porwoł z klasy 2a Technikum
Informatycznego, po prawej Szymon Soroń, uczeń klasy III f Liceum
Ogólnokształcącego

 

Rok szkolny 2013/2014

Uczniowie z najwyższą średnią w II semestrze roku szkolnego 2013/ 2014

1.

Sylwia Iwaniuk                   

klasa IV b T   

2.

Ewelina Martynek      

klasa  III d LO

3.

Karolina Gryciuk             

klasa  III a LO      

4.

Adam Porwoł                      

klasa  I a T            

5.

Łukasz Mastalerz               

klasa II a T           

6.

Szymon Soroń                     

klasa II f LO         

7.

Martyna Spurek                

klasa I b T             

 

 

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

 

Technikum Informatyczne:

                        Sylwia Iwaniuk        


Liceum Ogólnokształcące:

Ewelina Martynek       

I semestr

1.

Sylwia Iwaniuk              

klasa IV b T  

2.

Ewelina Martynek         

klasa  III d LO  

3.

Adam Porwoł                  

klasa I aT   

4.

Magdalena Kopeć          

klasa IV b T  

5.

Marcin Topolski           

klasa     II  aT   

6.

Kamil Mędrala               

klasa I aT   

 

 

Rok szkolny 2012/2013

1.

Agnieszka Sidzina

klasa III c LO   

2.

Sylwia Iwaniuk               

klasa IV b T  

3.

Marzena Bartek              

klasa III c LO

4.

Ewelina Martynek        

klasa  II d LO  

5.

Wójcik Paulina    

klasa  III  a  LO  

6.

Wojtas Martyna   

klasa  III  a  LO  

 

FacebookTab