Jesteś tutaj

Przełaje „pod Wałką”.

Kolejne zawody, i znów tuż za podium. Tak w skrócie można opisać występ naszych zawodników na zawodach powiatowych w biegach przełajowych.  Zawody rozegrane zostały 2 października w Cieszynie. Przy sprzyjających warunkach pogodowych dziewczyny miały do pokonania dystans ok 600m każda, chłopcy zaś rywalizowali na dystansie ok 1,5 km. Po zaciętej walce do ostatnich metrów dziewczyny zajęły najbardziej nielubiane, czwarte miejsce, zaś chłopcy ukończyli zawody na szóstej pozycji.

Skład drużyny dziewcząt: Kinga Macura 2E, Ewelina Juroszek 2E, Małgorzata Kocurek 2E, Monika Klajmon 2BT, Patrycja Skrzyp 1F, Klaudia Wysłuch 1F, Karolina Gryciuk 3A (rezerwowa).

Drużynę chłopców tworzą: Radosław Pawłowicz 3T, Andrzej Obracaj 3T, Patryk Żebrowski 3T, Kamil Nawodyło 2AT, Filip Pałaszyński 1F, Mateusz Żmija 1F, Dariusz Dziadek 1AT (rezerwowy), Jakub Ferfecki 2D (rezerwowy).