Jesteś tutaj

Uczennica naszej szkoły zajęła 2 miejsce w 37 Mistrzostwach Makroregionu Śląskiego

W sobotę, 18 marca, w hali Centrum odbyły się 37 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin.

Udział w imprezie wzięło ok. 300 zawodników z blisko 30 ośrodków karate. Na dąbrowskiej macie pojawili się także utytułowani zawodnicy, w tym medaliści mistrzostw Europy. Zawody rozgrywane były w kategorii kumite – walk, oraz kata – sekwencji połączonych technik, w grupach wiekowych od 12 lat, aż do kategorii Masters 35+.
Z naszej szkoły w zawodach udział wzięła Ewa Kocyan w kategorii Seniorki +18 lat.
W walce o wejście do finału pokonała bardziej doświadczoną zawodniczkę z Gliwic. W walce o złoto uległa jednak zawodniczce z Katowic zajmując ostatecznie 2 miejsce w kategorii seniorek.