Jesteś tutaj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Nadeszła, wyczekiwana od września chwila – koniec roku szkolnego! W tym roku nasza akademia na jego zakończenie była wyjątkowa, ponieważ miała rangę powiatową. W związku z tym swoją obecnością zaszczycili znakomici goście: Wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, Starosta Powiatu Cieszyńskiego Janusz Król, Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura, przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego Ludwik Kuboszek, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie Maria Pindur, Wiceprzewodniczącą komisji Edukacji Nauki i Kultury Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach Danuta Kożusznik, Wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Katowicach Agata Franek i Beata Górna, Prodziekan Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie Bogusław Dziadzia, Dyrektor Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Regina Bogaczyk oraz Przewodniczący Rady Rodziców naszej szkoły Jacek Ibron.

 

Tradycyjnie już, uczniom o szczególnych osiągnięciach naukowych, artystycznych, sportowych oraz za działalność społeczną, przyznaliśmy nagrody Szybiniaka Roku. Oto nasi Laureaci:

-        Super Uczeń Liceum: Natalia Chrapek

-        Super Uczeń Technikum: Klaudia Tyszka

-        Super Obecność: Agnieszka Zaleska

-        Mistrz: Kinga Folek

-        Społecznik: Mateusz Skupień

-        Znakomity Sportowiec: Michał Czyż

-        Super Talent: Janusz Łacek

 

Nagrody przyznane, świadectwa rozdane. Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym. Ale kto by teraz myślał o szkole... Rozpoczęły się WAKACJE!!!

FacebookTab