Jesteś tutaj

X Bieg Fortuny

W minioną niedziele 22 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz z panią Martyna Weres podjęli trud przebiegnięcia dystansu 2 km ulicami Cieszyna w X Biegu Fortuna.
Każdy uczestnik otrzymał tzw. pakiet startowy - pamiątkową koszulkę z biegu, numer startowy z chipem, coś na ząb w postaci słodkiego batonika, a na mecie medal.
Nasi biegacze nie tylko pokonali swoje słabości, bo trzeba było wstać wczesnym niedzielnym porankiem, ale też ukończyli bieg i osiągnęli bardzo dobre wyniki!
    Objawieniem okazał się Radosław Greń z klasy 1 TL , który na 81 osób startujących w tej kategorii zajął 6 miejsce z wynikiem 6 min, 50 sek.
Pozostali uczestnicy również zasługują na wielkie brawa za okazała chęć uczestnictwa w tej imprezie, wzorowa, sportową postawę i pokonanie swoich życiówek. Po biegu nasi reprezentanci poczuli niedosyt i chęć startu w kolejnym biegu ulicznym. Uczestnikom gratuluje i bardzo dziękuję za miła atmosferę.