Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

Hymn dla Niepodległej

W piątek 9 listopada 2018 r.uczniowie w całej Polsce zaśpiewali hymn narodowy. W akcji "Rekord dla Niepodległej" wzięli udział również nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Punktualnie o godzinie 11.11 zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego - zobaczcie zdjęcia

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych mundurowych w Szybińskim!

Dzień ósmego listopada  obchodzony był w Zespole Szkół im. Wł. Szybińskiego szczególnie uroczyście. W obchody 100- lecia  Odzyskania Niepodległości wpisane zostało ślubowanie klas pierwszych  o profilu wojskowym, połączone z mianowaniem i wręczeniem legitymacji kadeta.  To zaszczytne przedsięwzięcie przypadło w udziale nauczycielom: panu chorążemu Ireneuszowi Wiewiórze, pani Elżbiecie Pawlak oraz panu Michałowi Wawrzyczkowi.

Podaruj prezent pod choinkę...

Samorząd Uczniowski zwraca sie z gorącą prośbą do wszystkich Szybiniaków o włączenie się, wzorem lat ubiegłych, w dwie tradycyjne akcje charytatywne:

1.Paczka dla dzieci z Rumunii, Ukrainy...-  akcja trwa do 23 listopada.

Akcja „Klapki dla Gambii”

W dniu 8.11.2018 r. uczniowie z klasy 1 sj i 3 p LO odebrali w imieniu naszej szkoły w Akademi Techniczno-Humanistycznej w Bielsku – Białej tytuł Ambasadora Akcji Klapki dla Gambii.

Szkoły i przedszkola nie będą pracować 12 listopada

W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

 

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące
FacebookTab