Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

Cochem dzień 7 i 8.

Cochem dzień 7 i 8

Rankiem w poniedziałek 18 września, razem z naszymi niemieckimi przyjaciółmi spotkaliśmy się w szkole po to by popracować nad projektem. Po pracy nad filmikiem wybraliśmy się na obiad, niektórzy z nas mieli przyjemność spróbować tradycyjnych potraw niemieckich. Po południu, wg. planu odbyliśmy rejs statkiem do pięknego miasteczka Beilstein. Tam mogliśmy zwiedzić zamek i posłuchać o historii miasta.

Cochem dzień 6.

Cochem dzień 6
Niedziela 17 września spotkaliśmy się wyjątkowo późno bo dopiero o 15:00. Zostaliśmy miło zaskoczeni piękną pogodą, która niewątpliwie sprzyjała długiemu wyczerpującemu spacerowi po górach.Mieliśmy okazję podziwiać naturalne piękno tutejszego krajobrazu.
Na koniec wspólnie zjedliśmy posiłek i pełni radości wróciliśmy do naszych domów.

Cochem, dzień 4 i 5

Cochem dzień 4 i 5

W piątek, 15 września z samego rana odwiedziliśmy niemieckich uczniów na pierwszej lekcji.. Później wszyscy razem pojechaliśmy pociągiem do Trewiru, miasta w którym zachowały się najstarsze zabytki z czasów rzymskich. Tego dnia mieliśmy okazję zobaczyć dużo wspaniałych miejsc np.

Cochem dzień 3

Cochem dzień 3

14.09.17. Dzień rozpoczęliśmy zbiórką na dworcu autobusowym, z którego udaliśmy się do bazy wojskowej. Mogliśmy zobaczyć samoloty ,,Tornado" , poznać ich historię a także zobaczyć je w akcji. Dowiedzieliśmy się sporo o lotnisku, jego zabezpieczeniach i służbach ratowniczych. Był to bardzo udany dzień. (Kuba)

Zebranie Rodziców 21.09.2017 o godzinie 16.00

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Rodzice uczniów klas pierwszych wszystkich typów szkół biorą udział w spotkaniu na sali gimnastycznej

 

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące
FacebookTab