Jesteś tutaj

Koszykarki najlepsze!

Nie dały szans swoim rywalkom koszykarki z Szybina i pewnie wygrały swoją grupę, a zwycięstwo zapewniło im awans do zawodów na szczeblu powiatowym.
Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo. W pierwszym meczu nasze zawodniczki zagrały przeciwko drużynie z ZDZ. Choć po pierwszej połowie dziewczyny schodziły na przerwę przy stanie 4:4, to w drugiej połowie nie dopuściły rywalek pod nasz kosz i mecz zakończył się zwycięstwem 14:4.
Kolejny mecz, przeciw koszykarkom z Budowlanki, to dominacja naszych zawodniczek od pierwszego gwizdka i w efekcie wysoka wygrana (34:13).
Ostatni mecz, to mecz „o wszystko”. Przeciwko nam gra drużyna z ZSEG, która też ma dwa zwycięstwa. Nasze zawodniczki pokazały wszystko to, co przepracowały na treningach. W obronie praktycznie „odcięły” ich najskuteczniejszą zawodniczkę, wywołując tym samym niemałe poruszenie w zespole naszych przeciwniczek. Jednocześnie bardzo dobrze zagrały w ataku – pewne wejścia pod kosz, kilka dobrze wykonanych zasłon i całkiem sporo szybkich ataków – to wszystko spowodowało, że dziewczyny od początku prowadziły w tym meczu i zwyciężyły 29:15.

Dziewczyny – gratulacje dla Was za zwycięstwo, ale również za doskonałe zgranie i ogromną chęć do gry! Powodzenia we wtorek w Wiśle.