Jesteś tutaj

Imprezy

UWAGA UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH!

Co roku we wrześniu grupa Szybiniaków  wyjeżdża na tydzień do swojej szkoły partnerskiej w Cochem nad Mozelą. To świetna okazja, aby doskonalić znajomość języka angielskiego i niemieckiego, poznać przepiękny region turystyczny i jego mieszkańców.

Uczniowie mieszkają u rodzin i uczestniczą w bardzo ciekawym programie. W tym roku obok corocznej atrakcji, jaką jest rejs statkiem po Mozeli, jest zwiedzanie bazy wojskowej NATO, gdzie stacjonują myśliwce Tornado.

Junior Eco expert project

Junior Eco expert project to coroczna okazja wyjazdu za granicę by zintegrować się z innymi uczestnikami projektu pochodzącymi z Czech, Austrii i Węgier. Dowiadujemy się wielu rzeczy o środowisku, świetnie się przy tym bawiąc. Z pewnością będę uczestnikiem projektu aż do końca szkoły. - Maks Deja 2b TI

Kolejny Piknik Szybina za nami!

2 czerwca, w południe plac przed naszą szkołą zamienił się w gigantyczne centrum zabawy, sportu, muzyki i grillowania. Dzięki wspólnej pracy członków Rady  Rodziców oraz uczniów zaangażowanych w różne działania artystyczno- taneczno- integracyjne mogliśmy spędzić to popołudnie inaczej.

Dzień Sportu 2 czerwiec 2017r.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło 160 „Szybiniaków”. Mięli okazję sprawdzić swoje umiejętności w  strzelaniu, tenisie stołowym, badmintonie, piłce nożnej, a także złapać rytm w zajęciach tanecznych – Zumba.

PIŁKA NOŻNA

47 Górski Rajd Młodzieżowy „Powitanie wiosny”

W ubiegłą sobotę (6 maja), pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, aż 4 osoby z naszej szkoły ;) razem z opiekunem p. Błażejem Guzym wyruszyły na szlaki Beskidu Śląskiego. W ramach 47. Górskiego Rajdu Młodzieżowego „Powitanie wiosny” stawiliśmy się na Równicy. Na mecie Rajdu Ewa Kocyan z klasy 3bTL i Natalia Chrapek z 1p wzięły udział w konkursie turystycznym, zajmując kolejno pierwsze i trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Strony

Subskrybuj RSS - Imprezy
FacebookTab