Jesteś tutaj

Imprezy

Szybińska Noc Filmowa!

Po raz kolejny w naszej szkole odbędzie się projekcja filmów zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i kilku nauczycieli.

 Zobaczymy pokaz wybranych przez Was filmów w kilku klasach jednocześnie.  Nad koordynacją wszelkich działań  technicznych będzie panował Mateusz Skupień. Przygotujcie się do czuwania i dobrej zabawy oraz łamigłówek z  zakresu filmoteki światowej w okolicach północy. Prosimy wziąć wygodne buty na zmianę, karimaty i podusie.

Zajęcia wojskowe dla klas o profilu wojskowym

W dniu 09.02.2017 r. na strzelnicy w Goleszowie odbyły się zajęcia wojskowe dla klas o profilu wojskowym z Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie. Strzelanie z KBKS oraz strzelanie bojowe z AKMS oraz rzut granatem F1.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W czwartek 8 grudnia 2017 r. zorganizowany został tradycyjnie kiermasz świąteczny. Wszyscy mieliśmy okazję skosztować świetnych wypieków, które przygotowały mamy naszych uczniów  a więc: biszkoptowe baby, pierniki, zielone „Shreki”, itd., itd., wymieniać można by jeszcze wiele.

Kiermasz świąteczny to także „dzień prawdy„ czyli wywiadówka. Nawet „gorzkie oceny” rodzice mogli sobie  osłodzić   ciastem .

KOCHANI UCZNIOWIE !!!

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół im. Władysława  Szybińskiego  organizuje w dniu 8 grudnia 2016 r. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, z którego dochód będzie przeznaczony na doposażenie biblioteki szkolnej w potrzebny sprzęt i pozycje książkowe.

W związku z tym, zwracamy się z prośbą o upieczenie trzech ciast (bez surowych mas) na klasę. Ponadto prosimy o wykonanie i przeznaczenie na kiermasz  prac związanych z Bożym Narodzeniem (kartki, stroiki, choinki świąteczne, bombki, aniołki, pierniczki itp.).

Ślubowanie kadetów w „Szybińskim”

       W dniu 21 listopada br. w Zespole Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie uczniowie klasy 1 LO o profilu wojskowym złożyli ślubowanie. Uroczystość miała szczególnie podniosły charakter, była bowiem  połączona z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. W tym wyjątkowym  dla naszej szkoły dniu  uroczyście rozpoczęto użytkowanie sali gimnastycznej, która przeszła generalny remont dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Strony

Subskrybuj RSS - Imprezy
FacebookTab