Siatkarze bez awansu.

21 marca 2017 r. był ważnym dniem dla naszej szkoły. Na sali gimnastycznej gościliśmy najlepszą drużynę powiatu pszczyńskiego w siatkówce chłopców – reprezentację z LO im. B. Chrobrego w Pszczynie. Nasza drużyna i zespół z Pszczyny rozegrały mecz o Mistrzostwo Rejonu. Był to już czwarty etap rozgrywek siatkarskich.

Uczennica naszej szkoły zajęła 2 miejsce w 37 Mistrzostwach Makroregionu Śląskiego

W sobotę, 18 marca, w hali Centrum odbyły się 37 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin.

III LO im. Szybińskiego - SZKOŁĄ UNIWERSYTECKĄ

15 marca w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy dydaktyczno-naukowej pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a Zespołem Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie, w zakresie wspólnego projektu edukacyjnego pod nazwą: 

Uniwersyteckie III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie – współprowadzone przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Zwiedzanie zakładu LAKMA STREFA Sp. z o.o. w Warszowicach

W dniu 7.03.2017r. odbyła się wycieczka klasy 1TL do przedsiębiorstwa Lakma Strefa Sp. z o.o. w Warszowicach. Lakma należy do grona największych producentów chemii gospodarczej i budowlanej. To polska firma działająca na rynku od 1988 roku. Jedną ze spółek Grupy Lakma  jest Lakma Strefa.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS
FacebookTab