Oferta edukacyjna

Młode Talenty w Szybinie!

Drodzy Szybiniacy - musimy przedstawić Wam  dwa elektryzujące głosy o niezwykle szerokiej gamie możliwości wokalnych -począwszy od subtelnych melizmatów, przez głębokie wibrato  aż po krzyk duszy rozdzierającej przestrzeń.

III miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym

Drużyna naszej szkoły w dniu 11 października uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Szachowym zajmując III m-ce i awansowała tym samym do turnieju rejonowego.
Skład drużyny według listy startowej: Dominik Szczypka, Weronika Szczypka, Dominik Janik i Przemysław Pyda.

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Nasza  szkoła zakwalifikowała się do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL.

Do końca października na wskazany w zgłoszeniu adres szkoły zostaną wysłane materiały promocyjne (3 plakaty z QR-kodami do powieszania w szkole) oraz instrukcję dotyczącą projektu.

Ognisko integracyjne mieszkańców internatu

Internat Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego to najlepszy wybór! Przekonali się o tym wszyscy mieszkańcy placówki, którzy 10 października 2018 r. wzięli udział w ognisku integracyjnym. Było ono doskonałą okazją do szczerych rozmów, zawierania nowych przyjaźni i prezentacji talentu muzycznego.

Narkotykowe dylematy

W poniedziałek 08.10.2018 r. sześć  klas naszej szkoły : 1w,1sj, 1 bti, 2bti, 2 tl, 3 sj uczestniczyło w spotkaniu „ Narkotykowe dylematy” , które prowadził  przedstawiciel firmy „Pro-sens” Ireneusz Brachaczkek. W trakcie wykładu, prezentacji multimedialnej i dyskusji przekazano i uzupełniono wiedzę uczniów na temat aspektów prawnych, zdrowotnych, społecznych i psychologicznych związanych z używaniem i nadużywaniem środków psychoaktywnych.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS
FacebookTab