Oferta edukacyjna

Koncert profilaktyczny

W dniu 16.10.2018 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych odbył się koncert profilaktyczny, którego gwiazdą był  wieloletni wokalista zespołu Dżem - Jacek Dewódzki wraz z Andrzejem Paprotem. W koncercie wzięły również udział uczennice klasy 2sj, 2 m i  1 sj , które brały udział w Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym oraz udzielają się w szkolnym wolontariacie.

Młode Talenty w Szybinie!

Drodzy Szybiniacy - musimy przedstawić Wam  dwa elektryzujące głosy o niezwykle szerokiej gamie możliwości wokalnych -począwszy od subtelnych melizmatów, przez głębokie wibrato  aż po krzyk duszy rozdzierającej przestrzeń.

III miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym

Drużyna naszej szkoły w dniu 11 października uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Szachowym zajmując III m-ce i awansowała tym samym do turnieju rejonowego.
Skład drużyny według listy startowej: Dominik Szczypka, Weronika Szczypka, Dominik Janik i Przemysław Pyda.

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Nasza  szkoła zakwalifikowała się do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL.

Do końca października na wskazany w zgłoszeniu adres szkoły zostaną wysłane materiały promocyjne (3 plakaty z QR-kodami do powieszania w szkole) oraz instrukcję dotyczącą projektu.

Ognisko integracyjne mieszkańców internatu

Internat Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego to najlepszy wybór! Przekonali się o tym wszyscy mieszkańcy placówki, którzy 10 października 2018 r. wzięli udział w ognisku integracyjnym. Było ono doskonałą okazją do szczerych rozmów, zawierania nowych przyjaźni i prezentacji talentu muzycznego.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS
FacebookTab