Jesteś tutaj

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe dla uczniów Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie wynikające z ich potrzeb

w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

Imię

i

nazwisko

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

1

Bidzińska Joanna

Konsultacje dla maturzystów - zgodnie z potrzebami uczniów

poniedziałek 9 lekcja - 15.05 - 15.50

Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy - raz w miesiącu ;projekcja filmu połączona z dyskusją; w programie m. in. dzieła Filmoteki Szkolnej

2

Bielesz

Izabela

Zajęcia dodatkowe z j.angielskiego ( według potrzeb ) czwartek lekcja 6

3

Brańka Renata

Zajęcia dodatkowe z logistyki - według potrzeb - piątek godz. 7.10 - 7.55.

Przygotowanie uczniów do kwalifikacji A.30, A.31 i konkursów.

4

Broda

Katarzyna

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego ( według potrzeb)

piątek, godz. 14.10

5

Buchcik Ireneusz

Siatkówka dziewcząt i chłopców - środa 15.00 - 16.30 ( co drugi tydzień).

6

Czakon Dawid

konsultacje, przygotowanie do matury i konkursów przedmiotowych, poniedziałek 7.05; czwartek 14.10 - według potrzeb.

W tym semestrze: zajęcia wyrównujące dla najsłabszych uczniów, zgodnie z potrzebami

7

Dadej

Edyta

Pogotowie j. angielskiego

Przygotowanie do matury

wtorek- 15.00-15.45

czwartek 11.30-12.15, 12.35-14.10

(zgodnie z potrzebami uczniów,  po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem)

8

Leszek Danelczyk

przygotowanie do egzaminu zawodowego E 13

PONIEDZIAŁEK OD 7.00 DO 7.55

9

Fober

Krzysztof

Zajęcia ze strzelectwa sportowego z broni pneumatycznej, raz w tygodniu  
poniedziałek(15.00-16.30)

10

Foltyn

Rafał

grafika komputerowa

wtorek (15.05 - 15.50)

11

Gaś

Kinga

Siatkówka dziewcząt i chłopców - środa 15.00 - 16.30 ( co drugi tydzień).

12

Gross

Małgorzata

Zajęcia artystyczne- wtorki 15:00

(1-2 godz.)

13

Grygierek

Małgorzata

Pogotowie polonistyczne - zgodnie z potrzebami uczniów

Konsultacje dla maturzystów - 2 godziny tygodniowo

poniedziałek 4 bTI (8.50 - 9.35) środa 4b TL( 8.00- 8.45)

14

Guzy Błażej

Zajęcia dodatkowe z geografii
czwartek 8:00-8:45

15

Herrman

Przemysław

Zajęcia dodatkowe egzamin e.14

piątek (7.10 - 7.55)

(według potrzeb)

16

Huczała Agnieszka

Przygotowanie kursu online z języka zawodowego

oraz

Zajęcia z j.angielskiego dla maturzystów wtorek lekcja 0 (wg potrzeb)

17

Hussar

Piotr

Pogotowie fizyczne - 1 godz. środa 15:00 inny termin do ustalenia na wniosek uczniów

18

Jagiełło

Tomasz

Przygotowanie do konkursów Jonasz i Konkursu Wiedzy Biblijnej “Civitas Christiana”

Czwartek 15:00

19

Klus

Agata

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego- zgodnie z potrzebami uczniów

środa lekcja 0 (po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem)

20

Kożusznik Danuta

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

czwartek 14.15-15

21

Kozieł-Brudny Kordelia

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla 1 klas. środa godz. 8 lekcja

(zgodnie z potrzebami uczniów,  po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem)

22

Kuchejda

Katarzyna

Programowanie

poniedziałek 7:00-7:45

23

Kumor-Bednarczyk

Teresa

Pomoc pedagogiczna  w zależności od potrzeb środa 14 -15

24

Lehrich

Anna

 Wtorek -8 lekcja- pomoc uczniom słabszym

Praca z uczniem zdolnym - według potrzeb.

25

Obałek Marceli

Przygotowanie do E.12, Systemy operacyjne, Urządzenia Techniki  Komputerowej, Montaż i eksploatacja komputerów osobistych
E.13 Sieciowe Systemy Operacyjne

E.14 Grafika Komputerowa (Corel DRAW, Photoshop, Illustrator)
Konsultacje Pn-Wt, Czw-Pt godz. 07:00-08:00

26

Nawrat Beata

zajęcia wyrównawcze z matematyki - pomoc uczniom słabym-wtorek 14.15 - 15.00

27

Olszar

Dariusz

Zajęcia dodatkowe -egzamin e. 12, 13

poniedziałek,środa, czwartek 7:10-7:55

28

Pawlak

Elżbieta

Konsultacje maturalne- dwa semestry,praca z uczniem słabym - cały rok, przygotowanie do konkursów- cały rok.

Środa lekcja 6 czwartek lekcja- 7

29

Pawlak

Janusz

– zajęcia dodatkowe dla uczniów słabych i uzdolnionych dla uczniów z wszystkich klas, w tym dla maturzystów. Piątek 7 i 8 lekcja

zajęcia teatralne - 1 godz. tyg + wg potrzeb

30

Ptak Agnieszka

Zajęcia wyrównujące dla najsłabszych uczniów ( według potrzeb )

czwartek lekcja 1

31

Puczok

Joachim

Siatkówka dziewcząt i chłopców - środa 15.00 - 16.30 ( co drugi tydzień).

Koszykówka dziewcząt i chłopców - czwartek 15.45 - 17.00

32

Romanowska Barbara

WTOREK 7:15-8:00 pogotowie matematyczne wszystkie klasy

33

Romanowski Mariusz

Śr (7:00 - 7:45)

Bazy danych

34

Rychlik Magdalena

Pogotowie języka niemieckiego wg potrzeb uczniów. Klasy pierwsze, 1 godz. tygodniowo. Środa, godz 15:05 - 15:50

Klasy drugie, środa 8:50-9:35

35

Stanny Jakub

Zajęcia wyrównawcze z matematyki:

3ati - środa 8:00-8:45

36

Szlachta

Barbara

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla klasa 4 b TL (w drugim semestrze 2017/2018)

37

Suchy Joanna

gimnastyka poranna dla dziewcząt w internacie (1x tygodniowo -wtorek), turnieje sportowe

38

Damian Szymanek

przygotowanie do egzaminu zawodowego A.32, A31, A.30  -  ŚRODA 7:10 DO 7:55 - WEDŁUG POTRZEB.

39

Szwed

Beata

1 godz. tygodniowo -zajęcia dla uczniów słabych, zdolnych według potrzeb.

wtorek - 15:05 - 15:50 -według potrzeb

40

Twardowska Mariola

Zajęcia dodatkowe z biologii wg potrzeb  dla uczniów kl I
termin czwartek 7 lekcja

41

Weres Martyna

organizacja zawodów sportowych dla młodzieży internatu (turniej piłki nożnej, tenis stołowy, piłka siatkowa) spotkania eliminacyjne i finały. Tenis stołowy (listopad), piłka siatkowa (styczeń)

42

Wawrzyczek Michał

konsultacje,przygotowania do konkursów, przygotowanie do matury wtorek 14.15 -15.00

43

Welc Piotr

Przygotowanie uczniów do matury oraz konkursów przedmiotowych - 1 godz - środa 8.00 - 8.45

44

Suchy Joanna

gimnastyka poranna dla dziewcząt w internacie (1x tygodniowo -wtorek), turnieje sportowe

45

Damian Szymanek

przygotowanie do egzaminu zawodowego A.32, A31, A.30  -  ŚRODA 7:10 DO 7:55 - WEDŁUG POTRZEB.

46

Żurawska

Urszula

Zajęcia dodatkowe z języka łacińskiego (według potrzeb uczniów) poniedziałek 8.00-8.45

 

 

 

FacebookTab