pod honorowym patronatem Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla

„Polska niepodległość w oczach młodzieży”
w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości

Finał konkursu Młodzież na Morzu w Szczecinie

24 maja, po długiej podróży, reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w finałach konkursu Młodzież na Morzu w Szczecinie. Kolejny już raz powróciliśmy z sukcesami. Kinga Folek zajęła 2. miejsce w kategorii Wiedza o Pomorzu Zachodnim oraz 3. miejsce w kategorii Wiedza o morzu. W klasyfikacji szkół Szybin zajął 4 i 5 miejsce.

Podsumowania Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2018

Zakończenie ligi strzeleckiej o puchar starosty, w którym uczestniczyli uczniowie powiatu cieszyńskiego szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły zdobyli drużynowo 5 miejsce, a Wiktoria Gawłowska z 1w wojskowej indywidualnie 4 miejsce.

Ggratulacje!

KONKURS z języka angielskiego rozstrzygnięty!

Mamy przyjemność poinformować, iż spośród uczestników IV Wewnątrzszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego następujące osoby zdobyły pierwsze trzy miejsca odpowiednio dla klas pierwszych oraz drugich.