Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

KONKURS INFORMATYCZNY

Zespół Szkół Nr 3 w Zabrzu oraz Straż Miejska zapraszają wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie, w następujących kategoriach:

'Wiem że nie mogę, więc tam nie wchodzę"
- dla uczniów 7 klas szkół podstawowych oraz klas gimnazjum, konkurs na plakat lub prezentację przestrzegający przed nieodpowiednimi treściami w internecie.

"Phishing - nie daj się złapać w sieci"
-dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, konkurs na prezentację lub animację/film o metodach oszustw internetowych i konieczności zabezpieczenia danych.

VIII Podbeskidzki Konkurs Historyczny „Solidarni”

15 lutego 2018 r. w w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej odbył się finał VIII Podbeskidzki Konkurs Historyczny „Solidarni”. W finale konkursu wzięło udział 52 uczniów reprezentujących 19 szkół ponadgimnazjalnych z powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.  Uczniowie odpowiadali na pytania z zakresu historii najnowszej obejmującej lata 1976-1989.

Szybiniacy nagrodzeni w powiatowym konkursie literacko – plastycznym !

Sześciu uczniów klas pierwszych wzięło udział w drugiej edycji konkursu plastycznego, organizowanego przez biblioteki powiatu, którego tematem były tym razem historie biblijne.

Spośród nich aż pięciu otrzymało nagrody i wyróżnienia:

XII szkolny konkursu fotograficzny pt. „Portret” rozstrzygnięty.

W XII już edycji corocznego szybińskiego konkursu fotograficznego przyznano dwie nagrody główne, zwycięzcami w roku szkolnym 2017/2018 są:
  • Jonasz Kluz 1TL (praca wybrana przez jury w składzie: Krzysztof Fober, Małgorzata Gross, Magdalena Rychlik),

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego

„Historie biblijne w oczach młodzieży”

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady
FacebookTab