Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Konkur fotograficzny pt. „Śladami Profesora Jana Szczepańskiego”

 Konkur fotograficzny pt. „Śladami Profesora Jana Szczepańskiego”

Serdecznie zapraszamy młodzież szkolną do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Śladami Profesora Jana Szczepańskiego”, którego tematem przewodnim jest postać profesora Jana Szczepańskiego oraz miejsca z nim związane. Konkurs jest skierowany do młodzieży szkolnej do 19 roku życia, z polskiej i czeskiej strony Śląska Cieszyńskiego, dla których fotografia jest formą artystycznego wyrazu. W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (zał. 1).

Szkolny konkurs czytelniczy „NIESAMOWITA KSIĄŻKA – MUSISZ JĄ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ”.

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w szkolnym konkursie czytelniczym  na recenzję ulubionej książki pod hasłem „ NIESAMOWITA KSIĄŻKA – MUSISZ JĄ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ”.

 

CELE KONKURSU :

Konkurs na logo Junior Eco – Expert Project

Zapraszamy uczniów wszystkich klas naszej szkoły do udziału w konkursie na logo międzynarodowego projektu ekologicznego Junior Eco – Expert Project, w który uczniowie naszej szkoły oraz szkół partnerskich z Czech, Węgier i Austrii angażują się od 2004 roku. Projekty prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: grossmalgorzata@wp.pl do 22 września 2017 roku. Trzy najlepsze prace zostaną przesłane do dalszego etapu konkursu. O jego wynikach poinformujemy.

Szkolny konkurs na interpretację wybranego zjawiska kultury

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wcielić się w rolę dziennikarza i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zjawisk zachodzących w otaczającym cię środowisku (kultura, sport, polityka, życie codzienne itp...), zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Forma i użyte media dowolne: np.

XII Szkolny Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. "Portret". Wydrukowane zdjęcia prosimy składać do 13 października 2017 roku do pani Małgorzaty Gross (sala 305). Pozostałe informacje w regulaminie.

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady
FacebookTab