Jesteś tutaj

Dzień Szybiniaka

1czerwca 2021r. przed naszą szkołą odbył się ,,Dzień Szybiniaka”  - piknik – zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Euro-Szybin” we współpracy z Samorządem Szkolnym i Radą Rodziców – z myślą o integracji zespołu uczniowskiego po długim okresie nauki zdalnej.

Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie łączy jak wspólny posiłek, dlatego też nie zabrakło kiełbasy z grilla (bądź z ogniska), błogiego leniuchowania na kocu z pączkiem w ręku oraz rozmów – tym razem nie z problemami technicznymi, lecz z buzią pełną słodkości, których dla młodzieży z okazji Dnia Dziecka przygotowano naprawdę dużo.

Ale może już dość o jedzeniuJ Wakacje przed nami, dlatego też należy zadbać o formę (przynajmniej tak mówią specjaliściJ). I tutaj na pierwszym planie nie mogło zabraknąć nauczycieli wychowania fizycznego – p. Kingi Gaś i p. Ireneusza Buchcika, to właśnie pod ich czujnym okiem odbył się mecz siatkówki. Dla osób niezainteresowanych aktywnością na boisku przygotowano stoły do tenisa stołowego i gry planszowe. Dobra zabawa nie może odbyć się oczywiście bez muzyki, dlatego dziękujemy Hubertowi Mice za trafny dobór piknikowego repertuaru.

Szczególne podziękowania kieruję do pani dyrektor Iwony Bebek, pana wicedyrektora Rafała Foltyna, nauczycieli (zwłaszcza niesamowitej p. Elżbiety Pawlak), uczniów klas: 2TIG, 2sjg, 2sjp, sponsorów (sieci handlowej Eurocash, piekarni Zebrzydowice, piekarni Byrdziak), przedstawicieli Rady Rodziców: p. Jacka Ibrona, p. Grażyny Koziak za poświęcony czas, przygotowanie słodkiej niespodzianki dla młodzieży oraz szczere zaangażowanie w tę szkolną, wspólną inicjatywę!

 

                                                                                                                     Katarzyna Owczarzy