Jesteś tutaj

Nasi najlepsi uczniowie

NAJLEPSI Z  NAJLEPSZYCH !

W roku szkolnym 2019/2020 najlepszymi uczniami okazali się:
1.    Oliwia Słowik 1TLg
2.    Anna Bebek 1sjp
3.    Bartosz Maksymiuk 1Tpg
4.    Mikołaj  Polok 1Tpp
5.    Natalia Szczotka 1sjg
6.    Sonia  Kasprzyk 1sjp
7.    Mateusz Oleś 1Tpp
8.    Jacek  Drewek 1wp – w dziedzinie sportu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

W 1 semestrze roku szkolnego 2019/2020 najlepszymi uczniami okazali się:

1.    Dominika Dadej               klasa  III sj
2.    Natalia Sehnal                  klasa III sj
3.    Jan  Walica                        klasa  IV b TI
4.    Maria Gawlas                   klasa III w   LO
5.    Jakub Sikora                     klasa  IV b TI
6.    Wiktoria Gawłowska      klasa  III w  LO
7.    Anna Bebek                      klasa 1sjp
8.    Mikołaj Polok                   klasa 1TPg
   
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

W roku szkolnym  2018/2019 najlepszymi uczniami okazali się:

1.    Dominika Dadej   2sj
2.    Natalia Sehnal   2sj
3.    Jan  Walica   3bti
4.    Jakub Sikora  3bti
5.    Sandra Siekierka  2m
6.    Emilia Dziadek   2m

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

17 grudnia br. w Auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Miło nam poinformować, że wśród stypendystów znaleźli się nasi uczniowie: Dominika Dadej z klasy 2sj LO oraz Jan Walica z klasy 3b TI.

Serdecznie gratulujemy!

 

W 1 semestrze roku szkolnego 2018/2019 najlepszymi uczniami okazali się:

1.    Dominika Dadej               klasa  II sj LO
2.    Natalia Sehnal                   klasa II sj LO
3.    Jakub Kościelny                klasa IV aTI
4.    Natalia Chrapek                klasa III p LO
5.    Wiktoria Gawłowska        klasa  II w LO
6.    Jan    Walica                      klasa  III b TI
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Stypendia za wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 otrzymują:

1.    Dominika Dadej               klasa  I sj               
2.    Natalia Sehnal                  klasa I sj                
3.    Kinga Folek                      klasa   III p LO      
4.    Natalia Chrapek              klasa II p LO          
5.    Jan  Walica                      klasa  II b TI     
6.    Natalia Wieszczek            klasa  IV  a  TL  
     

SERDECZNIE  GRATULUJEMY  !!!

 

 

W  I  semestrze roku szkolnego 2017/2018 stypendia za najwyższe wyniki w nauce otrzymują:

1.    Kinga Folek                      klasa   III p LO      
2.    Natalia Wieszczek              klasa  IV  a TL     
3.    Dominika Dadej                 klasa  I sj                 
4.    Klaudia Tyszka                   klasa   IV  bTL     
5.    Natalia Chrapek                 klasa II p LO         
6.    Jan  Walica                        klasa  II b TI     
       

GALA „ŚLĄSKICH ASÓW”
Podczas uroczystości wyróżnieni zastali najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego – laureaci ogólnopolskich olimpiad i konkursów przedmiotowych. Wyróżnienie otrzymało 148 uczniów z 57 szkół województwa. Wśród wyróżnionych była również KINGA FOLEK uczennica klasy 3 p III Liceum Ogólnokształcącego.

Nasza Uczennica Kinga Folek uczennica klasy 3p LO otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego .

Natalia i Klaudia w gronie najlepszych uczniów w Polsce - stypendystki Prezesa Rady Ministrów.

Natalia Chrapek klasa II p a TL oraz Klaudia Tyszka klasa 4bTL odebrały Nagrodę Premiera z rąk Stanisława Szweda - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Jacka Szczotki - Wicekuratora Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

 

Rok szkolny 2016/2017

NAJLEPSI Z  NAJLEPSZYCH !

Stypendia za wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2016/2017 otrzymują:

Natalia Chrapek                 klasa I p LO  

Kinga Folek                         klasa   II p LO    

Klaudia Cymorek               klasa  III w LO  

Klaudia Tyszka                  klasa   III bTL   

Natalia Wieszczek              klasa  III  a TL 

Jan  Walica                         klasa  I b TI          

 

SERDECZNIE  GRATULUJEMY  !!!

Nasze stypendystki Prezesa Rady Ministrów:  Klaudia Cymorek kl.III w LO i Natalia Wieszczek kl.III a TL

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 stypendia za najwyższe wyniki w nauce otrzymują:

1. Klaudia Cymorek klasa III w LO
2. Kinga Folek klasa II p LO
3. Adam Porwoł klasa IV a TI
4. Klaudia Tyszka klasa III bTL
5. Jan Walica klasa I b TI
6. Natalia Chrapek klasa I p LO
          

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!
 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Stypendia za wyniki w nauce  II semestrze   roku szkolnego 2015/2016 otrzymują:

 

  1. Klaudia Cymorek                klasa  II w LO
  2. Natalia Wieszczek                klasa  II a TL
  3. Kinga Folek                         klasa    I p LO
  4. Adam Porwoł                      klasa  III a TI
  5. Klaudia Tyszka                   klasa   II b TL
  6. Łukasz  Mastalerz              klasa IV a TI
  7. Ewa  Kocjan                       klasa   II b TL

Gratulujemy!

 

STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE W I  SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 OTRZYMUJĄ:

 

  1. Adam Porwoł                   klasa  III a TI
  2. NataliA Wieszczek           klasa II a TL
  3. KlaudiA Tyszka               klasa  II b TL
  4. Klaudia Cymorek            klasa  II w LO
  5. Kinga Folek klasa            klasa    I p LO

 

Serdecznie gratulujemy!

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Od lewej Adam Porwoł z klasy 3a Technikum
Informatycznego, po prawej Klaudia Cymorek z klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym.

 

Rok szkolny 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 stypendia za wyniki w nauce otrzymują uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole a są nimi:

 

  1. Klaudia Cymorek             klasa  I w LO      
  2. Adam Porwoł                    klasa  II a TI  
  3. Klaudia Tyszka                 klasa  I b TL  
  4. Natalia Wieszczek             klasa I a TL 
  5. Szymon Soroń                   klasa III f LO

STYPENDIUM SEMESTRALNE ZA WYNIKI W NAUCE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 OTRZYMUJĄ

1.

Klaudia Tyszka

klasa  I b TL

2.

Klaudia Cymorek

klasa  I w

3.

Julia Iskierka

klasa  II b T

4.

Marcin Topolski

klasa  III a T

5.

Szymon Soronń

klasa  III f

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Od lewej Adam Porwoł z klasy 2a Technikum
Informatycznego, po prawej Szymon Soroń, uczeń klasy III f Liceum
Ogólnokształcącego

 

Rok szkolny 2013/2014

Uczniowie z najwyższą średnią w II semestrze roku szkolnego 2013/ 2014

1.

Sylwia Iwaniuk                   

klasa IV b T   

2.

Ewelina Martynek      

klasa  III d LO

3.

Karolina Gryciuk             

klasa  III a LO      

4.

Adam Porwoł                      

klasa  I a T            

5.

Łukasz Mastalerz               

klasa II a T           

6.

Szymon Soroń                     

klasa II f LO         

7.

Martyna Spurek                

klasa I b T             

 

 

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

 

Technikum Informatyczne:

                        Sylwia Iwaniuk        

Liceum Ogólnokształcące:

Ewelina Martynek       

I semestr

1.

Sylwia Iwaniuk              

klasa IV b T  

2.

Ewelina Martynek         

klasa  III d LO  

3.

Adam Porwoł                  

klasa I aT   

4.

Magdalena Kopeć          

klasa IV b T  

5.

Marcin Topolski           

klasa     II  aT   

6.

Kamil Mędrala               

klasa I aT   

 

 

Rok szkolny 2012/2013

1.

Agnieszka Sidzina

klasa III c LO   

2.

Sylwia Iwaniuk               

klasa IV b T  

3.

Marzena Bartek              

klasa III c LO

4.

Ewelina Martynek        

klasa  II d LO  

5.

Wójcik Paulina    

klasa  III  a  LO  

6.

Wojtas Martyna   

klasa  III  a  LO