Jesteś tutaj

PILOTAŻOWY PROGRAM DERMOKOSMOS

15 kwietnia uczniowie klas: 2sj i 3sj wzięli udział w pilotażowym programie pt: „DERMOKOSMOS”. Program realizowany jest we współpracy Starostwa Powiatowego (Stanowiska ds. Promocji Zdrowia) z mgr farm.

XII. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym

W ubiegłą niedzielę (tj. 14.04.2024) rozpoczęła się XII. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym. Wśród 41 drużyn z całej Polski Szybin reprezentowały dwa zespoły. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach podzielonych na 5 modułów m.in. sprawność, strzelectwo, taktyka.

Przed nami Dzień Otwarty Szybina!

Zapraszamy w piątek 19 kwietnia 2024.
W programie: prezentacja i szczegółowe omówienie oferty szkoły na rok szkolny 2024/2025; zwiedzanie szkoły: pracownie, zaplecze sportowe, internat, strzelnica, Centrum Biblioteczno-Informacyjne; pokazy: wojskowe, opieki medycznej, informatyczne & programistyczne, grafiki komputerowej i logistyczne.
Wszystko to w towarzystwie naszych uczniów i nauczycieli, którzy zatroszczą się o przyjemne spędzenie czasu.
Przyjdź, zobacz, zapytaj!
Dowiedz się więcej i rozwiej swoje wątpliwości.
ZAPRASZAMY!

ZDAJ EGZAMIN Z ŻYCIA

       To już XX akcja krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia” adresowana do tegorocznych maturzystów. Organizatorem był Polski Czerwony Krzyż działający w Cieszynie przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic. Również i w tym roku  maturzyści naszej szkoły nie zawiedli i  oddawali  krew w specjalistycznych krwiobusach.  Na odważnych czekały liczne atrakcje i nagrody.

„WĘDRUJĄC KU DOROSŁOŚCI…” KONFERENCJA Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA

W środę, 10 kwietnia 2024 r., uczniowie naszej szkoły wraz z panią pedagog wzięli udział w konferencji dla uczniów szkół z terenu powiatu cieszyńskiego pt.: „Wędrując ku dorosłości”, która odbyła się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie z okazji Światowego Dnia Zdrowia.
 

Strony