Jesteś tutaj

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX 2022”

W dniu 26.04.2022 r odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX 2022”, pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie . Naszą szkołę reprezentowało aż 43 uczniów. Wyróżnienie za jedne z najlepszych wyników w skali kraju otrzymali: Hanna Borys z kl.2sj LO (wynik bardzo dobry) oraz Tadeusz Galej z kl.3TPp (wynik dobry). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Matura 2022

W dniu 5 lipca 2022 r. o godzinie 11.00 (T – sala gimnastyczna, LO – aula) będą wydane zdającym świadectwa, aneksy oraz zostanie przekazana informacja o wynikach.

Szybiniaki Roku rozdane!

W piątek 24 czerwca br. w porywającej gali rozdania Szybiniaków Roku poznaliśmy tegorocznych laureatów tej nagrody.

Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach zostali:

Wycieczka klas 3 TLg i 3 TPg do Pragi

7 czerwca wyruszyliśmy na wycieczkę do Pragi. Pogoda na początku nam nie sprzyjała. Po przyjeździe do stolicy Czech niektórzy z nas musieli zakupić parasole, bo do popołudnia  towarzyszył nam intensywny deszcz. Samo zwiedzanie zaczęliśmy od poznania Dworca Głównego, a następnie  ruszyliśmy na spacer po Nowym Mieście. Byliśmy na Placu Wacława, widzieliśmy Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem i wiele innych dzieł praskiej architektury.

SZYBINIACY DLA KOLEGÓW Z UKRAINY I Z POLSKI W STOWARZYSZENIU „POMOCNA DŁOŃ”

22 czerwca 2022 roku Szybiniacy biorący udział w projekcie Erasmus Plus w Hiszpanii (na który mogli pojechać dzięki transgranicznej współpracy ze Stowarzyszeniem Petrklić Help z Republiki Czeskiej), przeprowadzili warsztaty dla swoich kolegów z Ukrainy i z Polski w siedzibie Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń Blisko Ciebie” w Cieszynie.

Strony