Jesteś tutaj

Doradztwo zawodowe

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

   02 i 09.03.2019 r. uczniowie klas I sj uczestniczyli   w  10  godzinnym szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie prowadził pan Filipa Fludera – instruktora Regionalnego Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Joanitów .

Szkolenie dla wszystkich uczniów (chłopców) z klas trzecich dotyczące obowiązkowej służby wojskowej.

W najbliższy czwartek, tj. 17 stycznia 2019r., odbędzie się szkolenie dla wszystkich uczniów (chłopców) z klas trzecich dotyczące obowiązkowej służby wojskowej - Szkoła jest zobowiązana do zorganizowania takiego spotkania informacyjnego dla mężczyzn w wieku poborowym.  Szkolenie przeprowadzi mjr Janusz Świerczek z WKU Bielsko - Biała.

Bezpieczeństwo w sieci – Cyberprzemoc.

W dniu 08.11.2017 r. uczniowie klasy I b TI , Ia TI, II bTI i IIaTI uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem firmy „Pro-sens” Ireneuszem Brachaczkiem. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w sieci – cyberprzemoc i cyberprzestępczości. Podczas zajęć młodzież otrzymała sporą dawkę informacji na temat:  internetu, jego powstania, niebezpiecznych programów, przestępstw popełnianych w sieci (m.in.

Bezpieczeństwo usług internetowych.

      W dniu 13.03.2017 r. w ramach doradztwa zawodowego klasy IV a TI, IV b TI  i III b TI spotkały się z przedstawicielami Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku - Białej . Uczniowie zapoznali się z ofertą uczelni oraz  uczestniczyli w wykładzie prowadzonym przez dr Edwarda Krawczyńskiego  „Bezpieczeństwo usług internetowych”

„Wkraczasz w dorosłość – Wybieraj”

W dniu 20.12.2016 r. uczniowie klasy I BTI, I TL oraz II BTI  mieli okazję uczestniczyć,  w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w seminarium profilaktycznym Wkraczasz w dorosłość – Wybieraj”.

Strony

Subskrybuj RSS - Doradztwo zawodowe