Jesteś tutaj

Doradztwo zawodowe

Bezpieczeństwo w sieci – Cyberprzemoc.

W dniu 08.11.2017 r. uczniowie klasy I b TI , Ia TI, II bTI i IIaTI uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem firmy „Pro-sens” Ireneuszem Brachaczkiem. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w sieci – cyberprzemoc i cyberprzestępczości. Podczas zajęć młodzież otrzymała sporą dawkę informacji na temat:  internetu, jego powstania, niebezpiecznych programów, przestępstw popełnianych w sieci (m.in.

Bezpieczeństwo usług internetowych.

      W dniu 13.03.2017 r. w ramach doradztwa zawodowego klasy IV a TI, IV b TI  i III b TI spotkały się z przedstawicielami Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku - Białej . Uczniowie zapoznali się z ofertą uczelni oraz  uczestniczyli w wykładzie prowadzonym przez dr Edwarda Krawczyńskiego  „Bezpieczeństwo usług internetowych”

„Wkraczasz w dorosłość – Wybieraj”

W dniu 20.12.2016 r. uczniowie klasy I BTI, I TL oraz II BTI  mieli okazję uczestniczyć,  w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w seminarium profilaktycznym Wkraczasz w dorosłość – Wybieraj”.

„Inernetowe dylematy”

W dniu 20.09.2016 r. uczniowie klasy I b TI i klasy II sj uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem firmy „Pro-sens” Ireneuszem Brachaczkiem. Tematem spotkania były „Internetowe dylematy” dotyczące profilaktyki cyberprzemocy i cyberprzestępczości. Podczas zajęć młodzież otrzymała sporą dawkę informacji na temat:  internetu, jego powstania, niebezpiecznych programów, przestępstw popełnianych w sieci (m.in.

Wybierz życie – pierwszy krok!

       Pod tym hasłem 11 kwietnia w Internacie Szkolnym odbyły się zajęcia na temat profilaktyki raka szyjki macicy oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową. Nauczycielka biologii p. mgr  Mariola Twardowska omówiła przyczyny rozwoju raka, objawy zakażenia wirusem HPV, zachowania ryzykowne przyspieszające rozwój raka szyjki macicy.

Strony

Subskrybuj RSS - Doradztwo zawodowe