Jesteś tutaj

Imprezy

Uroczyste Powiatowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego W Zespole Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie

              1 września nasza szkoła obchodziła szczególnie uroczyście inaugurację roku szkolnego 2022/23.W akademii udział wzięli: pan starosta Mieczysław Szczurek, przedstawiciele Władz Powiatu, Wydziału Edukacji ze Starostwa Powiatowego i Kuratorium Oświaty, przedstawiciele wyższych uczelni z Cieszyna, Bielska, Katowic oraz przedstawiciel 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej i szef Wydziału Rekrutacji Wojskowego Centrum Rekrutacji w Bielsku Białej.

Szybiniaków wspinaczka na skocznię

3 września zdobywaliśmy skocznię im. Adama Małysza w Wiśle Malince, podczas V. Mistrzostw Polski w wejściu na skocznię - Barbarian Hill.

Kolejny Piknik Szybiniaka za nami!

Szóstego czerwca w cudownej atmosferze bawiliśmy się przed szkołą. Dzięki wsparciu oraz zaangażowaniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów, można było posłuchać świetnej muzyki( ukłony w stronę pana R. Itnera, który dostarczył swój prywatny sprzęt) i zajadać smakołyki z grilla czy z domowego pieca (dziękujemy piekarni Zebrzydowice za sponsorowanie pieczywa).

ZAWODY SPORTOWE W DNIU SZYBINIAKA

Ruszyły zapisy do naszych szkolnych rozgrywek, które odbędą się w Dniu Szybiniaka,

6 czerwca 2022. Rywalizować można w następujących dyscyplinach:

- badminton dziewcząt i chłopców,

Dzień Szybiniaka

1czerwca 2021r. przed naszą szkołą odbył się ,,Dzień Szybiniaka”  - piknik – zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Euro-Szybin” we współpracy z Samorządem Szkolnym i Radą Rodziców – z myślą o integracji zespołu uczniowskiego po długim okresie nauki zdalnej.

Strony

Subskrybuj RSS - Imprezy