Jesteś tutaj

Imprezy

Dzień Szybiniaka

1czerwca 2021r. przed naszą szkołą odbył się ,,Dzień Szybiniaka”  - piknik – zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Euro-Szybin” we współpracy z Samorządem Szkolnym i Radą Rodziców – z myślą o integracji zespołu uczniowskiego po długim okresie nauki zdalnej.

Dzień Szybiniaka

Piknik

Stowarzyszenie Euro-Szybin we współpracy z Samorządem Szkolnym i Radą Rodziców  zaprasza na ,,Dzień Szybiniaka”, który odbędzie się 1 czerwca 2021r. na terenie wokół szkoły.

Wigilijka w internacie

We wtorek 17 grudnia 2019 roku mieszkańcy obu pięter internatu międzyszkolnego spotkali się na wigilijnej kolacji aby spędzić razem  przedświąteczny czas, złożyć sobie życzenia oraz wspólnie kolędować. Gościem honorowym był w tym roku pan dyrektor Rafał Foltyn, który wcielił się w rolę Świętego Mikołaja i podarował wychowankom długo oczekiwany prezent - "piłkarzyki" , za co mieszkańcy serdecznie dziękują.

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych mundurowych!

Siódmy listopada 2019r obchodzony był w Zespole Szkół im. Wł. Szybińskiego szczególnie uroczyście. W rocznicę obchodów kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości wpisane zostało ślubowanie klas pierwszych o profilu wojskowym, połączone z mianowaniem i wręczeniem legitymacji kadeta. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwali następujący nauczyciele: pan chorąży Ireneusz Wiewióra, ks. Rafał Stwora, pan Michał Wawrzyczek, pani Joanna Bidzińska, pani Katarzyna Owczarzy, pani Martyna Weres.

OGNISKO INTEGRACYJNE MIESZKAŃCÓW INTERNATU

We wtorek 15 października 2019 roku odbyło się ognisko integracyjne dla wszystkich mieszkańców internatu na ul. Kraszewskiego 13. Pogoda i humory wybitnie nam dopisały. Smażyliśmy kiełbaski, śpiewaliśmy szlagiery polskiej piosenki przy akompaniamencie gitary. Niektórzy grali w karty, inni rozgrywali turniej piłki nożnej przy wtórze swoich zagorzałych kibiców. W Turnieju udział wzięły  trzy drużyny,  łącznie mecze rozgrywało piętnastu zawodników.

Strony

Subskrybuj RSS - Imprezy