Jesteś tutaj

Imprezy

Kiermasz Świąteczn

8 grudnia 2022 r. odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Na specjalnie przygotowanych stolikach w holu szkoły znalazły się własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, m.in. : choinki z szyszek, stroiki, bombki oraz kartki świąteczne. Wszystkim smakowały przepyszne domowe ciasta podarowane przez Rodziców naszych Uczniów.

Ognisko integracyjne w internacie

W ubiegłe czwartkowe popołudnie na szkolnych terenach zielonych odbyło się ognisko integracyjne dla mieszkańców naszego internatu. Opiekunowie i wychowawcy spotkali się, by lepiej się poznać, porozmawiać i miło spędzić czas w plenerze przy muzyce. Mieliśmy tradycyjne pieczenie na ognisku kiełbasek, były zawody w grupowym biegu na nartach, tańce, gry i zabawy sportowe na boisku.

Rajd nawigacyjny

Rajd nawigacyjny pod patronatem Ministra Obrony Narodowej władz lokalnych w Lesznie koło Poznania

Uroczyste Powiatowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego W Zespole Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie

              1 września nasza szkoła obchodziła szczególnie uroczyście inaugurację roku szkolnego 2022/23.W akademii udział wzięli: pan starosta Mieczysław Szczurek, przedstawiciele Władz Powiatu, Wydziału Edukacji ze Starostwa Powiatowego i Kuratorium Oświaty, przedstawiciele wyższych uczelni z Cieszyna, Bielska, Katowic oraz przedstawiciel 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej i szef Wydziału Rekrutacji Wojskowego Centrum Rekrutacji w Bielsku Białej.

Strony

Subskrybuj RSS - Imprezy