Jesteś tutaj

Piknik 2016

Kolejny piknik Szybina za nami!

 

Tegoroczny piknik połączony był z dniem sportu , dzięki czemu już od rana szkoła tętniła emocjami związanymi z rywalizacją i kibicowaniem.

Piknik został uroczyście otwarty przez pana dyrektora Macieja Bogunię, który życzył wszystkim dobrej zabawy. Konferansjerką  zajęli się w tym roku Patrycja Klimowicz i Wojciech Kukuczka, którzy świetnie panowali nad ustawicznymi innowacjami harmonogramu.

Nie zabrakło atrakcji dla małych i dużych .Dzieciom zorganizowano konkursy  zabawy, malowanie buziek, skręcanie balonowych figurek itp. Ponadto przygotowano stoiska : z pierwszą pomocą, składaniem komputerów na czas, punkt Oriflame, z fantami pełnymi nagród czy też rękodzielnicze wyroby rycerskiego oprzyrządowania ( dzieło Konrada Gałuszki).Policja dostarczyła nam alkogogle i symulator zderzeń , a Sebastian Sikora poprowadził profesjonalny pokaz mody. Warto podkreślić , że stroje wypożyczono z cieszyńskiego sklepu ,,Damska rzecz”, którego właściciel obiecał, że na hasło Szybin, każdy klient otrzyma 10% rabatu na ciuszki.

W międzyczasie odbywały się podchody w szkole, zorganizowane przez klasę 2aTL, a także pasjonujący turniej gry FIFA przygotowany przez niezwykłego aktywistę- Mateusza Skupnia.

Klasa sportowa rozłożyła na łopatki nauczycieli grających finałowe mecze piłki nożnej, a po konkurencji przeciągania liny pan D. Olszar wyglądał jak męczennik , a pan R. Foltyn wybił sobie palec. Ale emocje były potężne. :)

Ogromne podziękowania należą się rodzicom, którzy wzięli urlop specjalnie po to, by rozpieszczać nam podniebienia daniami z rusztu i słodkimi domowymi pysznościami.

Piknik przerwała ulewa , ale dzień zaliczamy do niezwykle udanych. Dziękujemy wszystkim , którzy pomagali w tym przedsięwzięciu!!!Zabraszamy do ogladania zdjęć na fb i w galerii.