Oferta edukacyjna

HISZPANIA / ERASMUS + / PROTECTING YOUTHS' MENTAL HEALTH

 
Dzień 1:
Zaczęliśmy dzień wyruszając spod szkoły busem do Austrii. Z Wiednia samolotem dostaliśmy się do Santander w Hiszpanii. Po dotarciu do hotelu poszliśmy na spacer po malowniczej miejscowości Penagos. Wieczorem zjedliśmy kolację i integrowaliśmy się z innymi członkami projektu z Anglii oraz Hiszpanii. (Wiktoria)

Odnawiamy współpracę z ATH

Odnawiamy dawną współpracę z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. W związku z tym, na zaproszenie dr hab. inż. Jacka Pezdy, dziekana Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki, zwiedziliśmy uczelniane laboratoria oraz wstępnie ustaliliśmy zasady współpracy.

Erasmus +

W dniach 25-29 kwietnia br. grupa 19 uczniów z dwoma nauczycielami ze szkoły partnerskiej Höhere Lehranstalt für Wirtschaftliche Berufe w Yspertal w Austrii ponownie odwiedziła  naszą szkołę w ramach projektu: Austausch von bewährten pädagogischen Elementen in der Jugendbildung programu Erasmus +.

Konkurs SACRUM 2022

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie, jako Organizator, ogłasza ogólnopolski konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „SACRUM 2022”.
Mottem przewodnim czwartej edycji konkursu jest temat: "Symbol pokoju".

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS