Oferta edukacyjna

Matura 2019 - uczniowie hasła

Wykazy z hasłami będą dostępne od 12 lutego godz. 10:00
Od 22 lutego - 12:00 do 28 lutego OKE w Jaworznie uruchomi serwis dla uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego. Serwis będzie dostępny poprzez link na stronie http://www.oke.jaworzno.pl (SERWISY->serwis maturzysty). Celem serwisu jest umożliwienie weryfikacji danych osobowych i egzaminacyjnych przez samych zainteresowanych.

Logistycy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Czechowicach Dziedzicach

Ostatnia przed feriami zimowymi wycieczka logistyków odbyła się do nowego oddziału przedsiębiorstwa Raben Logistics Polska Sp. z o.o. mieszczącego się przy ul. Beskidzkiej w Czechowicach Dziedzicach w magazynach Beskid Park 7R.

Gala wręczenia nagród dla najlepszych szkół w Śląskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019!

Uczestniczyliśmy dzisiaj w gali wręczenia nagród dla najlepszych szkół w Śląskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019!
Było pięknie, dostojnie i uroczyście.
Uroczysta gala, zorganizowana przez Politechnikę Śląską oraz Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, odbyła się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym w Gliwicach. 

Jak się uczyć, żeby się nauczyć: szybko, skutecznie...., długo pamiętać,............i nie zapomnieć?

Tego wszystkiego, nasi uczniowie dowiedzieli się w trakcie warsztatów z zakresu technik szybkiego uczenia się, które przeprowadziła dla nich pani mgr Regina Bogaczyk, Prodziekan Akademii WSB  wydziału zamiejscowego w Cieszynie. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach Otwartej Akademii Nauki Akademii WSB.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS