Oferta edukacyjna

TURNIEJ SZACHOWY

Zapraszamy uczniów i nauczycieli z Szybina na tegoroczny turniej szachowy.
 
Termin: 17 listopada (środa) o godz. 9:00

Lekcja w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie

W dniu 22.10.21 klasa 1 sj LO brała udział w lekcji bibliotecznej, która odbyła się w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie. Uczniowie poznali zasady korzystania z biblioteki, charakterystykę oferowanych zbiorów oraz różnorodność usług bibliotecznych.

Program ERASMUS+ źródłem doskonalenia kompetencji przyszłości

21 października 2021r. w ramach cyklu ,,Mierzyć wysoko” realizowanego przez Stowarzyszenie Euro-szybin klasy trzecie Technikum (3TIp, 3TLp) wzięły udział w spotkaniu z p. Petrem Kantorem – konsultantem regionu morawsko-śląskiego udzielającym informacji na temat programu Erasmus+.

Uroczyste spotkanie emerytowanych pracowników „Szybina”

21 października  z okazji Dnia Edukacji Narodowej  w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie emerytowanych pracowników oświaty. Gościliśmy dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, którzy przez wiele lat byli związani z naszą szkołą. Wzruszające, pełne wspomnień spotkanie uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3 TP p oraz wokalny występ uczennic klas : 1o, 2 TI oraz 3sjp.

Tydzień pod znakiem ciekawych spotkań

W dniach 26-27.10.2021r. Stowarzyszenie szkolne EUROSZYBIN organizuje kolejne spotkania w ramach cyklu ,,Mierzyć wysoko”.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS