Oferta edukacyjna

MIERZYĆ WYSOKO - EUROSZYBIN

Kolejne spotkanie z ciekawymi osobami w ramach cyklu MIERZYĆ WYSOKO. Stowarzyszenie szkolne EUROSZYBIN zaprosiło Sylwię Iwaniuk i Marię Tirak na spotkanie pt. "Misja - daj coś komuś z siebie". Spotkanie odbędzie się w auli szkolnej, dn. 24 stycznia 2019, bliższych informacji szukajcie na plakatach lub u ks. Rafała Stwory i p.Agnieszki Huczały.

Zimowe Powtórki Maturalne

Uniwersytet Śląski Maturzystów serdecznie zaprasza uczniów klas maturalnych do wzięcia udziału w Zimowych Powtórkach Maturalnych oraz Intensywnych Warsztatach Maturalnych. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.maturzysta.us.edu.pl oraz w przesłanym załączniku.

Szkolenie dla wszystkich uczniów (chłopców) z klas trzecich dotyczące obowiązkowej służby wojskowej.

W najbliższy czwartek, tj. 17 stycznia 2019r., odbędzie się szkolenie dla wszystkich uczniów (chłopców) z klas trzecich dotyczące obowiązkowej służby wojskowej - Szkoła jest zobowiązana do zorganizowania takiego spotkania informacyjnego dla mężczyzn w wieku poborowym.  Szkolenie przeprowadzi mjr Janusz Świerczek z WKU Bielsko - Biała.

WIGILIJKA W INTERNACIE

18 grudnia 2018r. w internacie odbyła się uroczysta wigilijka. Świętowanie zbliżającego się Bożego Narodzenia rozpoczęło się od wysłuchania utworów poetyckich zaprezentowanych przez mieszkańców internatu: Miłosza Suszkę, Jakuba Bielesza. W świąteczny nastrój wprowadziła nas również Sabina Matuszny, która zaśpiewała kolędę ,,Śliczna panienka”. Konferansjerami spotkania byli: Julia Polok i Krzysztof Dymarek.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS
FacebookTab