Oferta edukacyjna

"Polonez na Rynku" VII edycja

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na organizowany przez uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie "Poloneza na Rynku" . Odbędzie się on w piątek 31 stycznia 2020 o godzinie 14.00. To już VII edycja.

Z PRZEDŚWIĄTECZNĄ WIZYTĄ W DPS-ie

19 grudnia 2019r. odwiedziliśmy podopiecznych Powiatowego Domu Opieki Społecznej ,,Pogodna Jesień” w Cieszynie. Mieszkańcy DPS-u – za pośrednictwem p. Urszuli Żurawskiej i p. Katarzyny Owczarzy – otrzymali od p. dyrektor Iwony Bebek i całej społeczności szkolnej  drobny upominek.

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W przedświąteczny piątek 20 grudnia 2019r. nasza licealistka Dominika Dadej z kl. 3sj oraz uczeń Technikum Informatycznego Jakub Leszek Sikora z kl.4b odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia miała miejsce w Bielskim Centrum Edukacji i odbyła się z udziałem 80 stypendystów z Bielska-Białej oraz powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.
Dominice i Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dużymi krokami zbliżają się najpiękniejsze ze wszystkich świąt-Święta Bożego Narodzenia.

Z tej też okazji Samorząd Uczniowski chce życzyć Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły pogodnych, radosnych świąt, pysznych potraw na wigilijnym stole, mnóstwa prezentów pod choinką oraz (pomimo zaskakująco nieadekwatnej pogody pogody)-zimowej aury.

Życzenia

Prawdziwie radosnych, wypełnionych miłością,
 
niosących spokój i odpoczynek
 Świąt Bożego Narodzenia
 oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020, 
pełnego optymizmu i szczęścia

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS