Jesteś tutaj

Uroczystości

Kalendarz uroczystości oraz imprez

w roku szkolnym 2023/2024

 

 

 

Data

Ważne wydarzenia

Odpowiedzialny

01.09.2023 r.

Udział młodzieży w uroczystościach miejskich

z okazji 84 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

oraz Dnia Kombatanta

 

Klasa  2w

mgr K. Jureczko

 

04.09.2023r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024,

okolicznościowa prelekcja

Wychowawcy klas pierwszych

dr M. Bogunia, mgr A. Domaszk,
mgr B. Romanowska

klasa  2TG

 

wrzesień 2023 r. i maj 2024 r.

„Sprzątanie Rezerwatów Przyrody”- PTTK

dr M. Bogunia, mgr B. Guzy

szkolne koło PTTK

  wrzesień 2023 r.

Rajd PTTK „Pożegnanie Lata”

mgr Chabowski

szkolne koło PTTK

5.10. - 12.10.2023 r.

Wymiana polsko - niemiecka

mgr A. Borski, mgr M. Gross

20.10.2023 r.

Spotkanie dla emerytów z okazji DEN

Klasa 2TL
mgr R. Brańka, mgr E. Pawlak

26.10.2023 r.

Ślubowanie klas wojskowych

 

Klasa 1w

mgr S. Chabowski, mgr J. Stanny

mgr J. Pawlak, mgr K. Jureczko,

mgr A. Domaszk, mgr  R. Brańka, klasa 2TL

październik/ listopad   2023 r.

Turniej Szachowy

mgr A. Domaszk, A. Ptak

11.11.2023 r.

Narodowe Święto Niepodległości

Udział klasy 2w obchodach miejskich

mgr K. Jureczko

7.12.2023 r.

Kiermasz świąteczny

mgr U. Żurawska, mgr E. Gomoła,

mgr M. Gross, mgr K. Owczarzy,

wychowawcy klas

22.12.2023 r.

 

Boże Narodzenie

 

   Program okolicznościowy – grupa międzyklasowa

mgr R. Itner, mgr T. Jagiełło,
ks. Łukasz Kubas, ks. T. Chudecki,

 

26.01.2024 r.

Polonez na Rynku

mgr B. Romanowska

i wychowawcy klas maturalnych

27.01.2024 r.

Studniówka

wychowawcy klas maturalnych

styczeń - luty 2024 r.

Turniej Siatkarski

nauczyciele WF

marzec 2024 r.

Trzy Odsłony Kultury

mgr J. Pawlak, mgr E. Pawlak

mgr inż. M. Romanowski, mgr K. Owczarzy

kwiecień 2024 r.

Koncert Wiosenny

mgr J. Pawlak, mgr E. Pawlak, mgr R. Itner

mgr M. Gross, mgr E. Dadej

kwiecień 2024 r.

Wymiana polsko - niemiecka

mgr A. Borski,  mgr M. Rychlik

19.04. 2024 r.

Dni otwarte szkoły

mgr A. Ptak – koordynator

mgr K. Owczarzy - promocja

mgr M. Gross – oprawa plastyczna całości

 K. Jureczko – klasa wojskowa

mgr U. Żurawska, mgr E. Gomoła - biblioteka

 mgr T. Itner - internat

mgr M. Twardowska – klasa socjalna

mgr K. Broda – klasa ogólna

mgr A. Lehrich – tech. informatyczne

mgr A. Klus-Bieńkowska – tech. programistyczne

mgr R. Brańka – tech. logistyczne

mgr B. Romanowska – tech. graficzne

26.04.2024 r.

 

Pożegnanie absolwentów klas maturalnych

 

Święto Konstytucji 3 Maja

 

Program artystyczny - kl.3 o

mgr J. Bidzińska

samorząd szkolny

  3.05.2024 r.

Udział w uroczystościach miejskich

Klasy: 1w i 2w

mgr K. Jureczko

mgr S. Chabowski

 

maj 2024 r.

Rajd PTTK – Powitanie wiosny

mgr S. Chabowski

Koło PTTK

 

28.05.2024 r.

Warsztaty dla uczniów ze szkół podstawowych

mgr I. Bielesz-Zubek - koordynator

inż. L. Danelczyk - technikum informatyczne

mgr inż. D.Olszar - technikum programistyczne

mgr R. Brańka - technikum logistyczne

mgr K. Suchanek - technikum graficzne

mgr D. Mazur - klasa ogólna

mgr K. Brańka - klasa socjalna

J. Stanny - klasa wojskowa

czerwiec 2024 r.

Junior Eco-Expert Project w Austrii

mgr A. Klus – Bieńkowska

mgr inż.  B. Szwed

29.05.2024 r.

 

Dzień sportu + Piknik

 

mgr K. Gaś, mgr B. Foltyn, mgr I. Buchcik,

mgr J. Puczok , mgr K. Jureczko, M. Weres
K. Owczarzy, samorząd szkolny

21.06.2024 r.

Uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2023/2024

Program artystyczny:

Klasa 2sj

mgr M. Twardowska, mgr J. Pawlak