Jesteś tutaj

Koncert Wiosenny 2016

Przypominamy, że już 25 kwietnia o 11.40 w cieszyńskim teatrze im. A. Mickiewicza gramy kolejny Koncert Wiosenny. To będzie nasz 10 koncert. Jubileuszowy, czyli pewnie wyjątkowy i tak tajemniczy, że nawet reżyser nie wie jeszcze co będzie się na nim działo, a przynajmniej nie chce powiedzieć. Nie zdradził co, ale zdradził, że działo się będzie… Jak zwykle będzie niezwykle.

Przyjdźcie! Zapłaćcie za bilet i bądźcie z nami. Nie tylko z w/w powodów. Nasz koncert, jak zawsze, jest koncertem charytatywnym. Spotykamy się nie tylko po to, by potańczyć, pośpiewać i dobrze się bawić, ale także po to, by pomagać tym, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują. Tym razem gramy dla ośmioletniego Jacka Kamela. Urodził się on z wrodzonym, obustronnym, głębokim niedosłuchem. Od pierwszego roku życia nosi aparaty słuchowe. Stwierdzono u niego również zespół genetyczny – AUTLEY-BIXLER, czyli dysmozję czaszkowo-twarzową z zaburzeniami układu kostno-stawowego kończyn (przykurcze kości, kolan i bioder). Chłopiec wymaga kosztownej rehabilitacji ruchowej oraz rehabilitacji słuchu i mowy. Od pierwszego roku życia jest podopiecznym PZG w Bielsku-Białej. Aktualnie chodzi do Szkoły Podstawowej dla Dzieci Niesłyszących w Bielsku-Białej.

Jacek jest wesołym, pogodnym chłopcem, chętnie się uczy. Pomóżmy mu odnaleźć radość życia, pokażmy, że można na nas liczyć.