Jesteś tutaj

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ '2015

Dobiegły końca rozgrywki o mistrzostwo szkoły. Przez trzy tygodnie rozegrano mnóstwo meczów, zdarto mnóstwo gardeł, utrwalono mnóstwo okrzyków kibicowskich, ale i wymyślono nowe.
Wśród dziewczyn:
Mistrzyniami szkoły zostały zawodniczki z klasy 1S, które w finale pokonały koleżanki z klasy 3D. Trzecie miejsce zajęły dziewczyny z klasy 2D, zaś tuż za podium znalazła się drużyna 2BTI,2F.
Wśród chłopców:
Zwyciężyli chłopcy z klasy 4Ti, którzy przez cały turniej prezentowali równy poziom, a w szczególności wyważoną siatkówkę i to była ich recepta na sukces. Finałowy mecz zakończył się ich zwycięstwem w stosunku 2-0 nad kolegami z klasy 1S. Trzecie miejsce zajęła drużyna NAUCZYCIELI, którzy w decydującym meczu o „pudło" pokonali reprezentację klas 3ADE stosunkiem 2-0.
Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za grę. Zwycięzcom gratulujemy! Kibicom dziękujemy, za stworzenie na trybunach w czasie trwania całego turnieju, fantastycznej atmosfery z której słynie 'SZYBIN’.