Jesteś tutaj

Dyktando z nagrodami na Dzień Kobiet - zaproszenie

Jak można dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych do wykorzystania w sklepie jednej z kobiecych marek premium!
Taką niespodziankę przygotował z okazji święta kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.
Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.
Warto spróbować swoich sił, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl ( https://relaksacyjne.pl)!
Wracając do głównych nagród - do wygrania jest 6 kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl ( https://relaksacyjne.pl/produkty). Oferuje on szeroki wybór produktów premium dla kobiet: zaczynając od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego tworzone są w Polsce, w duchu zero waste, z ogromną starannością.
Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet ( https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet). Powodzenia!
 
Kreacje graficzne (loga, banery) konkursu można znaleźć na naszym dysku google:
Z góry dziękujemy za pomoc w promocji naszego wydarzenia,
Zespół Dyktanda.pl