Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

Logistycy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Czechowicach Dziedzicach

Ostatnia przed feriami zimowymi wycieczka logistyków odbyła się do nowego oddziału przedsiębiorstwa Raben Logistics Polska Sp. z o.o. mieszczącego się przy ul. Beskidzkiej w Czechowicach Dziedzicach w magazynach Beskid Park 7R.

Gala wręczenia nagród dla najlepszych szkół w Śląskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019!

Uczestniczyliśmy dzisiaj w gali wręczenia nagród dla najlepszych szkół w Śląskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019!
Było pięknie, dostojnie i uroczyście.
Uroczysta gala, zorganizowana przez Politechnikę Śląską oraz Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, odbyła się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym w Gliwicach. 

Jak się uczyć, żeby się nauczyć: szybko, skutecznie...., długo pamiętać,............i nie zapomnieć?

Tego wszystkiego, nasi uczniowie dowiedzieli się w trakcie warsztatów z zakresu technik szybkiego uczenia się, które przeprowadziła dla nich pani mgr Regina Bogaczyk, Prodziekan Akademii WSB  wydziału zamiejscowego w Cieszynie. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach Otwartej Akademii Nauki Akademii WSB.

Projekt Polsko (Szybin) - Austriacki (Yspertal) w ramach programu Erasmus + prawie gotowy!

W ubiegły poniedziałek gościliśmy u nas delegację z naszej partnerskiej szkoły z Austrii z Yspertal, w osobach pana dyrektora Gerharda Hackla oraz p. Heide-Marie Nebauer.  Wspólnie, bardzo intensywnie, pracowaliśmy nad wnioskiem o dofinansowanie,  z funduszy unijnych, partnerskiego projektu pomiędzy naszymi szkołami. Z wyników naszej pracy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące