Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

„Nie daj się HIV – zapobiegaj zakażeniu”

  01.12.2022   r. jak co roku, w naszej szkole podczas lekcji biologii w ramach Światowego Dnia Walki z AIDS rozpoczął się  cykl zajęć profilaktycznych dotyczący profilaktyki zakażeń   HIV/AIDS ,  prowadzonych przez panią mgr Mariole Twardowską. Uczniowie   przygotowali  plakaty, które zostały umieszczone na gazetce profilaktycznej. Podczas prezentacji przeprowadzonej w klasach przez panią  mgr   M.

Gratulujemy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów!

29 listopada 2022 r. w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku – Białej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom  Prezesa Rady Ministrów za rok szk. 2021/22.

Poznaj Polskę

W dniu 15 listopada 2022 r. 57  uczniów klas drugich  Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. W. Szybińskiego  w Cieszynie wraz z czterema opiekunami wzięło udział w wycieczce do Kopalni Soli i Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce w ramach przedsięwzięcia Poznaj Polskę. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z dziedzictwem kulturowym naszego kraju na przykładzie miejsca, które zostało wpisane na światową listę zabytków UNESCO.

Cyfrowy zamek. Spotkanie informacyjno-inspirujące dla uczniów.

18 listopada br., tj. piątek, odbyło się spotkanie dot. powstania oraz wdrożenia "cyfrowego zamku". Jest to projekt, który powstał w wyniku pracy grupy naszych uczniów podczas wakacyjnego stażu. W spotkaniu uczestniczyły klasy: 4TIp, 4TPg, 4TIg, 4TPp.

Więcej o projekcie: https://www.szybinski.cieszyn.pl/szybinski_new/content/wakacyjny-startup...

 

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące