Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

SZYBINIACY Z WARSZTATAMI NA ŚWIĘCIE HERBATY

W sobotę 2 lipca 2022 roku w Oranżerii na Zamku w Cieszynie młodzież z Szybina wraz z opiekunem, p. Małgorzatą Gross przeprowadzili warsztaty dla uczestników festiwalu Święto Herbaty.

Matura 2022

W dniu 5 lipca 2022 r. o godzinie 11.00 (T – sala gimnastyczna, LO – aula) będą wydane zdającym świadectwa, aneksy oraz zostanie przekazana informacja o wynikach.

Szybiniaki Roku rozdane!

W piątek 24 czerwca br. w porywającej gali rozdania Szybiniaków Roku poznaliśmy tegorocznych laureatów tej nagrody.

Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach zostali:

Wycieczka klas 3 TLg i 3 TPg do Pragi

7 czerwca wyruszyliśmy na wycieczkę do Pragi. Pogoda na początku nam nie sprzyjała. Po przyjeździe do stolicy Czech niektórzy z nas musieli zakupić parasole, bo do popołudnia  towarzyszył nam intensywny deszcz. Samo zwiedzanie zaczęliśmy od poznania Dworca Głównego, a następnie  ruszyliśmy na spacer po Nowym Mieście. Byliśmy na Placu Wacława, widzieliśmy Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem i wiele innych dzieł praskiej architektury.

SZYBINIACY DLA KOLEGÓW Z UKRAINY I Z POLSKI W STOWARZYSZENIU „POMOCNA DŁOŃ”

22 czerwca 2022 roku Szybiniacy biorący udział w projekcie Erasmus Plus w Hiszpanii (na który mogli pojechać dzięki transgranicznej współpracy ze Stowarzyszeniem Petrklić Help z Republiki Czeskiej), przeprowadzili warsztaty dla swoich kolegów z Ukrainy i z Polski w siedzibie Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń Blisko Ciebie” w Cieszynie.

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące