Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

HISZPANIA / ERASMUS + / PROTECTING YOUTHS' MENTAL HEALTH

 
Dzień 1:
Zaczęliśmy dzień wyruszając spod szkoły busem do Austrii. Z Wiednia samolotem dostaliśmy się do Santander w Hiszpanii. Po dotarciu do hotelu poszliśmy na spacer po malowniczej miejscowości Penagos. Wieczorem zjedliśmy kolację i integrowaliśmy się z innymi członkami projektu z Anglii oraz Hiszpanii. (Wiktoria)

Odnawiamy współpracę z ATH

Odnawiamy dawną współpracę z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. W związku z tym, na zaproszenie dr hab. inż. Jacka Pezdy, dziekana Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki, zwiedziliśmy uczelniane laboratoria oraz wstępnie ustaliliśmy zasady współpracy.

Erasmus +

W dniach 25-29 kwietnia br. grupa 19 uczniów z dwoma nauczycielami ze szkoły partnerskiej Höhere Lehranstalt für Wirtschaftliche Berufe w Yspertal w Austrii ponownie odwiedziła  naszą szkołę w ramach projektu: Austausch von bewährten pädagogischen Elementen in der Jugendbildung programu Erasmus +.

Super Szybiniaki 2022

W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy najstarszych uczniów Szybina. Uroczyste zakończenie było również okazją do wręczenia statuetek Super Szybiniaka za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie, a także za wyjątkową działalność artystyczną, naukową  oraz społeczną.  Komisja, w skład której wchodzą przedstawiciele grona pedagogicznego, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego wyłoniła tegorocznych zwycięzców.

Relacja z XIV Koncert Wiosennego

Po trzech latach pandemicznej przerwy na afiszu imprez teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie znowu pojawił się Koncert Wiosenny organizowany przez ZS. im. Wł. Szybińskiego. Trzy lata to dużo czasu, tak dużo, że wielu z obecnych na sali w ogóle nie pamiętało poprzedniego takiego spotkania. 26 kwietnia większość uczniów wyszła ze szkoły do teatru zupełnie nie wiedząc, czego się mają spodziewać, ich oczekiwania nie były zbyt wygórowane.

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące