Jesteś tutaj

Ogłoszenia bieżące

Przypomnienie o opiece stomatologicznej

Przypominam, iż zgodnie z art. 12 ust. 3 ustawy z dnia 12.04.2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami Powiat Cieszyński, w celu zapewnienia uczniom opieki stomatologicznej, zawarł Porozumienie z podmiotem udzielającym świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży finansowanych ze środków publicznych:

            Jolanta Tessar

            Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej             „STOMATOLOGIA”

            ul. Moniuszki 4

            43-400 Cieszyn

tel. 33 85-213-04.

           

Gala Śląskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020

W środę, 12 lutego, delegacja naszej szkoły składająca się z uczniów klas czwartych technikum informatycznego oraz p. dyrektor Iwony Bebek miała przyjemność uczestniczyć
w, zorganizowanej przez  Politechnikę Śląską w Gliwicach, uroczystej Gali Śląskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.
Oprócz najważniejszych, czyli reprezentantów najlepszych szkół ponadpodstawowych

Warsztaty „Prawda w Internecie”

W  dniu 13.02.20120r. klasa 1 wp brała udział w warsztatach pt. „Prawda w Internecie”. Warsztaty poświęcone były świadomemu i rozsądnemu korzystaniu z informacji, sprawnemu ich wyszukiwaniu w Internecie i ocenianiu ich wiarygodności. W trakcie zajęć młodzież zapoznała się także z takimi pojęciami jak: postprawda i viral.

Zbiórka pieniędzy dla Michasia

Podsumowałyśmy kwotę zebraną w piątkowej zbiórce pieniędzy dla Michasia. Udało nam się zebrać 953,49zł 4 euro oraz 50 koron czeskich.
Dzięki Waszej pomocy rodzice Michała będą mogli dołożyć całość kwoty do zakupu pionizatora potrzebnego do rehabilitacji oraz specjalnego wózka przystosowanego dla jego potrzeb.

Dzień Bezpieczeństwa w Akademii WSB

W piątek 7.02.2020 roku klasy 1wp,1wg i 2w uczestniczyły w zajęciach na WSB. Uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładu gen. dyw. Romana Polko byłego dowódcy jednostki specjalnej GROM uczestnika misji pokojowych w byłej Jugosławii, Afganistanie i Iraku. W czasie swojego wystąpienie gen.

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia bieżące