Jesteś tutaj

Powiatowy konkurs fotograficzny.

       Nasi uczniowie Milena Sampolska kl. 2TP, Ania Kocaj kl. 4TIg i Mateusz Sojka kl. 4TIg podzielili się tym, co udało się im „uchwycić w obiektywie”, podzielili się głębią, jakiej doświadczyli w zetknięciu z emocjami, z drugim człowiekiem.
        Wspaniale było spędzić wspólny czas w klimacie artystycznego wyrazu emocji, jak i zachwytu nad życiem! Mogliśmy wspólnie cieszyć się wystawą fotograficzną uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych powiatu cieszyńskiego, a także posłuchać prelekcji zaproszonych gości, którzy przybliżyli nam temat zarówno fotografii, jak i emocji.
       W skład jury zostali zaproszeni profesjonalni fotografowie: p. Adela Marekwica i p. Sebastian Słonina, a także uznany bielski artysta Bo Jaroszek. Przewodniczącą jury była wicedyrektor Poradni p. Małgorzata Krótki. Specjaliści mieli duży wybór i wiele dylematów - na konkurs zostało nadesłanych 78 prac! Wszystkie były piękne, dlatego trudno było dokonać wyboru najlepszych. Ostatecznie udało się wyłonić laureatów i wyróżnienia.
Praca Mileny oraz praca Ani zostały nagrodzone i gratulujemy!