Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

I SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNO-FILMOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Drogą głosowania uczniów naszej szkoły oraz oceną jury w składzie: Małgorzata Gross, Róża Szczypka – Kuboszek, Jakub Stanny oraz Michał Wawrzyczek ,wyłoniono zwycięzców konkursu fotograficzno-filmowego pt. „Kultura mojego regionu”. Oto oni:

 

Kategoria film:

 

OLIMPIADA STATYSTYCZNA

W dniu 04.12.2019 uczniowie klasy 4 Technikum Logistycznego : Mateusz Lapczyk i Michał Śmieszek brali udział w okręgowym etapie IV edycji Olimpiady Statystycznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych.

KONKURS FOTOGRAFICZNO-FILMOWY GŁOSOWANIE

22 listopada (piątek) na dużej przerwie odbędzie się głosowanie na najlepszą fotografię wystawioną w I Szkolnym Konkursie Fotograficzno-Filmowym pt. " Kultura Mojego Regionu". Należy oddać 1 głos na jednego autora. Klasy pierwsze będą głosowały na lekcjach woku oraz plastyki.

XIII Jesienny Konkurs z Języka Angielskiego

W środę 30 października w ZSEG w Cieszynie odbył się XIII Jesienny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas drugich technikum. Igor Sikora z klasy 2aTI zdobył w nim III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady