Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

XXVII Olimpiada Informatyczna - zapraszamy uczniów do udziału

Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej serdecznie zapraszają uczniów Państwa Szkoły do startu w XXVII Olimpiadzie Informatycznej, organizowanej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad.

Internetowe konkursy z nauk ścisłych WEEIA PŁ

Już w tą środę 09.10.2019r na platformie www.infimat.p.lodz.pl będzie rozgrywana 1 sesja internetowego konkursu z zakresu matematyki, fizyki, chemii oraz j. angielskiego "First Step to Success" przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych. Jest to konkurs rozgrywany z komputera domowego w jedną środę w miesiącu w godzinach 19-21. Można do niego przystąpić najpóźniej do 3 sesji konkursowej. Jest to konkurs kuratoryjny.

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego

Rusza IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego dla uczniów szkół średnich pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji

Konkurs "I Know America 2020"

Szanowni Państwo,
Fundacja Wspomagania Wsi i Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych i Amerykańską Izbą Handlową zapraszają uczniów szkół średnich w wieku 14-19 lat do wzięcia udziału w konkursie „I Know America 2020”. To już 17. edycja naszego konkursu.
 
Do wygrania atrakcyjne nagrody:
 

I SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNO-FILMOWY "KULTURA MOJEGO REGIONU"

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficzno - filmowym pt.  "Kultura mojego regionu." Termin oddawania prac 11 października 2019 r (piątek). Regulamin w załączniku.

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady