Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Konkurs Regionalny SkillsPoland 2024

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Zespół WorldSkills Poland informuje, że ruszyła kolejna edycja konkursów umiejętności zawodowych skierowanych do uczniów szkół branżowych, studentów kierunków technicznych oraz do osób rozpoczynających swoją karierę zawodową – Konkursy regionalne SkillsPoland 2024.

XII. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym

W ubiegłą niedzielę (tj. 14.04.2024) rozpoczęła się XII. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym. Wśród 41 drużyn z całej Polski Szybin reprezentowały dwa zespoły. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach podzielonych na 5 modułów m.in. sprawność, strzelectwo, taktyka.

Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024

Szanowni Państwo,

 uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje skierowany do dzieci i młodzieży konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024.

Konkurs języka niemieckiego: „TURBOLANDESKUNDE” dla miłośników Szwajcarii

W piątek, 15.03.2024 r.  w auli ZS im. W. Szybińskiego  odbył się szkolny etap konkursu: „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO – SZWAJCARIA”.

W konkursie uczestniczyło 10 trzyosobowych zespołów z różnych klas, których zadaniem było rozwiązanie testu z wiedzy o Szwajcarii.

“Strzel fotę”.

Biblioteka Miejska w Cieszynie wraz z Biblioteką Miejską w Czeskim Cieszynie zapraszają uczniów cieszyńskich i czeskocieszyńskich szkół średnich do udziału w konkursie fotograficznym “Strzel fotę”.
Szczegóły konkursu oraz formularze zgłoszeniowe na naszej stronie:
https://biblioteka.cieszyn.pl/2024/02/28/strzel-fote/

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady