Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Europejski Tydzień Kodowania 10 października do 25 października 2020 r. cz4

W dniach 10-25 października 2020 r. odbędzie się ósma edycja CodeWeek, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Elektronika–by żyło się łatwiej

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej wraz z Partnerami już po raz czwarty organizuje konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych "Elektronika - by żyło się łatwiej".

Konkurs został miedzy innymi otoczony patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk.

Zaproszenie do udziału w konkursie informatycznym

Rusza V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego online w ramach Tygodnia Kodowania 2020.

Z wielką przyjemnością  zapraszamy Państwa szkołę do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego dla uczniów szkół średnich, realizowanego przez Fundację Media 3.0 we współpracy z SAP SE. Konkurs jest bezpłatny, a pula nagród tegorocznej edycji to 10 000 zł!

Więcej informacji można znaleźć na stronie hackheroes.pl.

KONKURS FOTOGRAFICZNO-FILMOWY pt. "Kultura na Śląsku Cieszyńskim w dobie pandemii wirusa Covid-19".

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji szkolnego konkursu fotograficzno-filmowego. Regulamin w załączniku.

Zrównoważony rozwój wektorem na drodze doskonalenia warsztatu naukowca

 BIURA prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, & Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, & Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju, organizatorzy przedsięwzięcia naukowego, kończącego się międzynarodową konferencją naukową
pt.: „Zrównoważony rozwój – Debiut naukowy 2019” [dziesiąta edycja]

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady