Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Powiatowy konkurs fotograficzny.

Konkurs „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940” – zgłoszenia do 24 marca

Przypominamy, że do 24 marca trwa IV edycja ogólnopolskiego konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”. Uczniowie ze szkół ponadpodstawowych mogą nadsyłać prace konkursowe w trzech kategoriach: praca plastyczna, praca literacka lub tekst piosenki.

Śląskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

16 lutego br. w Bytomiu, odbyły się II Śląskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Uczestniczyło w nich 13 szkół z całego woj. śląskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Olimpia Pustówka (4wp), Elżbieta Koziak (4wp), Kinga Pawelska (3sj), Aleksandra Kunszke (3sj) - Zajmując 3 miejsce!

XII Podbeskidzki Konkurs Historyczny „Solidarni”

7 lutego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej odbył się finał XII Podbeskidzkiego Konkursu Historycznego „Solidarni”. W zmaganiach konkursowych brało udział 58 uczniów szkół średnich z powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.
 

5 edycja konkursu Europa z naszej ulicy

Pozostały już tylko 3 tygodnie na zgłoszenia do piątej edycji konkursu Europa z naszej ulicy dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 stycznia.  Nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europarlamentarzystami. 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady