Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Sukces w konkursie "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

    Jury XV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień" przyznało wyróżnienie uczniowi naszej szkoły – uzyskał je Bartłomiej Wawrzeczko z klasy II b TI (opiekun – M. Grygierek).
    Gratulujemy Bartkowi dociekliwości poznawczej w zakresie świadomego posługiwania się dobrą polszczyzną!

 

Sukces recytatorek

Finał XVII Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta odbył się 5 kwietnia 2019 roku w Bibliotece Miejskiej w Żorach.

Sukces Naszych uczniów!

W dniu 12 kwietnia br. w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbył się finał konkursu debat oksfordzkich dla uczniów szkół średnich województwa śląskiego "Proszę mi nie przerywać".
Konkurs został zorganizowany przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Katowice przy współpracy z Biblioteką Śląską w Katowicach.

I Śląski Konkurs Informatyczny pod tytułem Lubię programować

Katedra transportu i informatyki Akademii WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej organizuje I Śląski konkurs informatyczny pod tytułem Lubię programować. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych z województwa Śląskiego.

 

Strona internetowa konkursu

https://informatyka.wsb.edu.pl/konkurs

 

Finał projektu „Trzy odsłony kultury”

11 marca 2019r. w COK ,,Dom Narodowy” odbyła się kolejna edycja konkursu ,,Trzy odsłony kultury” organizowanego przez Zespół Szkół im. W. Szybińskiego we współpracy z  COK ,,Dom Narodowy” w Cieszynie. Wzorem lat ubiegłych na projekt - skierowany do uczniów klas: VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjów powiatu cieszyńskiego – składały się trzy konkursy: teatralny, wokalny i recytatorski.

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady