Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX 2022”

W dniu 26.04.2022 r odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX 2022”, pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie . Naszą szkołę reprezentowało aż 43 uczniów. Wyróżnienie za jedne z najlepszych wyników w skali kraju otrzymali: Hanna Borys z kl.2sj LO (wynik bardzo dobry) oraz Tadeusz Galej z kl.3TPp (wynik dobry). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Wyróżnienie w konkursie "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

     Anna Grygierek - uczennica klasy 3 op LO uzyskała tytuł finalistki oraz otrzymała wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z poprawną polszczyzną na co dzień" organizowanym przez Centrum Edukacji Humanistycznej  LOGOS.

,,Patriotyzm wczoraj i dziś widziany w obrazach"

Uczennice klasy 1w zakwalifikowały się do finału konkursu organizowanego pod Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty pt. ,,Patriotyzm wczoraj i dziś widziany w obrazach"

Jednak teraz żeby wygrać muszą zdobyć największą ilość polubień na Facebooku :) Liczymy na waszą pomoc :)

Swoje głosy można oddawać:

Zwycięstwo w konkursie!

Z przyjemnością i dumą informuję, że uczennica kl.3sjp Sandra Sutor otrzymała  pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na esej i felieton organizowanym przez Śląski Teatr  Lalki i Aktora,, Ateneum”. Nasza uczennica rywalizowała z sześćdziesięcioma kandydatami.

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady