Jesteś tutaj

Start lekkoatletów w Pszczynie

Przy niesprzyjającej pogodzie, nieustannej mżawce i niskiej temperaturze powietrza, rozegrane zostały rejonowe zawody ligi lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. Zawody te odbyły się 2 października 2014 r. na stadionie w Pszczynie. Nasi zawodnicy, którzy na wcześniejszym etapie rozgrywek zapewnili sobie start w tych zawodach, po raz kolejny spisali się wzorowo. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła czwarte miejsce. Wśród dziewcząt lepsze okazały się zawodniczki z LO im. M. Kopernika w Cieszynie oraz dwóch szkół pszczyńskich. Wśród chłopców pierwsze trzy miejsca zdobyli reprezentanci dwóch szkół pszczyńskich oraz zawodnicy z Pawłowic.

Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi biegacze. Justyna Guzik z klasy 2D pokonała dystans 100m w zaledwie 13 sekund, zaś Dariusz Dziadek z 2 AT na tym samym dystansie uzyskał wynik 11,8 sek. Kamil Kotrys z 1ATI pchnął kulę na odległość 10,71m co stanowiło czwarty wynik spośród wszystkich zawodników, zaś nasza kobieca sztafeta w składzie Justyna Guzik, Patrycja Skrzyp, Marta Kondziołka i Patrycja Arczewska, uzyskała najlepszy wynik w tej konkurencji.

Gratulujemy!!

Drużyny tworzą: Justyna Guzik 2D, Patrycja Arczewska 1P, Kinga Macura 3E, Paulina Lankocz 1S, Patrycja Skrzyp 2F, Klaudia Wysłuch 2F, Marta Kondziołka 1S, Marta Moskała 1S, Ewelina Juroszek 3E, Wiktoria Kukuczka 2 BT, Dariusz Dziadek 2 AT, Jakub Kukuczka 1S, Dawid Mencner 1S, Daniel Mencner 1S, Mateusz Czech 1 BTL, Daniel Stołtny 1 BTI, Piotr Machej 1S, Jacek Kidoń 1 ATL, Hubert Wawrzacz 2 BT, Kamil Kotrys 1 ATI, Artur Kupis 2 BT, Jakub Warzocha 2D, Andrzej Kraus 1S, Arkadiusz Jaworski 1S.