Jesteś tutaj

Osiągnięcia sportowe

Siatkarzez Szybina czwartą drużyną w woj. śląskim

Po wielu etapach rozgrywek na niższych szczeblach, siatkarze z Szybina rywalizowali w turnieju finałowym województwa śląskiego. Rozgrywki odbyły się w Gliwicach, 29 maja 2019 r.

Szybiniacy znów na zawodach – tym razem piłka nożna.

Sportowcy z Szybina tym razem reprezentowali naszą szkołę w zawodach w piłkę nożną. Turniej odbył się 2 kwietnia 2019 r. w Cieszynie.
Każda drużyna musiała rozegrać aż cztery mecze. W pierwszym spotkaniu Szybiniacy podjęli drużynę z Zespołu Szkół Budowlanych. Pomimo bardzo wyrównanej gry na wysokim poziomie, nie udało się doprowadzić do remisu i ulegliśmy 1:2 (strzelcem jedynej bramki został Szymon Dudela z 2 TL).

Siatkarze znów niepokonani!

W czwartek, 28.03.2019 w Siemianowicach Śląskich, nasza męską reprezentacja znów wygrała.  Tym razem był to już półfinał Mistrzostw Śląska szkół średnich, czyli etap, na którym w zeszłym roku zakończyliśmy swój udział.

Siatkarze z Szybina - Mistrzami Rejonu. Drugi rok z rzędu!

Pierwszy dzień wiosny na pewno nie spędzili na wagarach nasi siatkarze, którzy w tym właśnie dniu pojechali do Pszczyny na zawody rejonowe. Jak co roku, na tym etapie rozgrywek był to jedyny mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki spotykają się mistrzowie powiatów – cieszyńskiego i pszczyńskiego. W tym roku przyszło nam się zmierzyć z III LO z Pszczyny.

Strony

Subskrybuj RSS - Osiągnięcia sportowe