Jesteś tutaj

Sukces pływaków z Szybina.

W miniony piątek 8 listopada na skoczowskiej pływalni odbyły się drużynowe zawody pływackie szkół ponadpodstawowych. Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem i wystąpiły w nich wszystkie szkoły z powiatu Cieszyńskiego. Charakterystyczne w tych zawodach jest to, że drużyna składa się z 8 osób, każdy zawodnik musi przepłynąć wskazany dystans w konkurencji indywidualnej oraz w sztafecie. W rywalizacji indywidualnej im wyższy wynik tym drużyna zdobywa więcej punktów, a do tego doliczane są punkty uzyskane w sztafecie.
Nasi zawodnicy w większości trenujący na co dzień w klubach wypadli znakomicie. Po zaciętej walce chłopcy uplasowali się na 3 miejscu i tym samym w najbliższych tygodniach jedziemy na zawody rejonowe.
Dziewczyny dzielnie walczyły do ostatnich chwil, ale śliska ściana nawrotowa przeszkodziła im w kilku wyścigach indywidualnych dlatego drużyna zdobyła punkty wskazujące na 7 miejsce.
Wszystkim zawodnikom reprezentującym naszą szkołę bardzo serdecznie dziękujemy! Gratulujemy Wam wyników. Jesteście wielcy!

Skład drużyny dziewcząt:
Rymanowska Maja 1 wp, Wnuk Oliwia 1 sjp, Machalica Aleksandra 1 sjp, Pawelska Kamila 2w, Kupczewska Kaja 1wg, Zwierzykowska Inez 1 wg, Górniak Samanta 2w, Szczypka Weronika 2w,
Skład drużyny chłopców:
Kołder Paweł 1 wp, Górniok Krzysztof 1TLp, Blobel Hubert 1 Tip, Leśniak Michał 1 wg, Szablicki Robert 1 wg, Igor Habarta 2w, Wojciech Kidoń 3w, Wojciech Kubowicz 3a Ti
Opiekun reprezentacji -Martyna Weres