Jesteś tutaj

Tenisiści na medal

Po mistrzowsku spisały się drużyny tenisistek oraz tenisistów z Szybina, na rozegranych niedawno Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce, zaś drużyna chłopaków pokonała wszystkie pozostałe zespoły i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Reprezentanci szkoły zostali wyłonieni w zawodach szkolnych, w których udział wzięło 9 dziewczyn i 31 chłopaków. Dziewczyny zostały podzielone na dwie grupy, w których zagrały systemem „każdy z każdym”. Najlepszą zawodniczką okazała się Marta Moskała z 2S. Kolejne miejsca zajęły Iwona Sztwiertnia z 1 ATL, Klaudia Kędzior z 3BTI oraz Ewa Kocyan z 2TL. Chłopcy grali systemem do dwóch przegranych. Po zaciętym turnieju najlepszym okazał się Dawid Dziembała z 1sj, na kolejnych miejscach uplasowali się Wojciech Kajstura z 2bTI, Łukasz Misiniec z 2bTL oraz Dawid Chodura.

Dzięki osiągniętym wynikom oba zespoły będą reprezentowały naszą szkołę na szczeblu rejonowym.