Jesteś tutaj

Trzecie miejsce piłkarzy

Na trzecim miejscu w Finale Miasta zakończyli rozgrywki piłkarze z Szybina. Finałowy turniej rozegrany został 12 kwietnia 2017 r.

Mecz Szybiniaków z drużyną z Zespołu Szkół Budowlanych zakończył się przegraną 1:2. W meczu z Zespołem Szkół Technicznych, nasi zawodnicy również musieli uznać wyższość rywali. Drużyna z ZST zwyciężyła 7:3.

Najlepszą grą wykazali się Błażej Klimek z 1p LO oraz Jakub Kukuczka z 3s LO, zaś bardzo skutecznie bronił Przemysław Walak z 3s LO.

Udział w Finale Miasta nasi reprezentanci zapewnili sobie dzięki zwycięstwu w fazie grupowej turnieju. W rozgrywkach tych Szybiniacy zremisowali z zespołem z LO im. A. Osuchowskiego (2:2) i wygrali z drużyną z SOiZ (20:0). Mecz drużyn z Osucha i SOiZ zakończył się zwycięstwem tych pierwszych (18:1), jednak to Szybiniacy zajęli pierwsze miejsce w grupie, dzięki lepszemu stosunkowi bramek.

 

Skład drużyny:

Klimek Błażej 1p LO, Wałach Maciej 1TL, Bachłaj Tomasz 2a TI, Orszula Filip 2TL, Walak Przemysław 3s LO, Kukuczka Jakub 3s LO, Kraus Andrzej 3s LO, Rychlik Sebastian 3s LO, Tęcza Rafał 3w LO, Kidoń Jacek 3TL, Stryganek Mateusz 3TL.