Jesteś tutaj

Trzecie miejsce siatkarzy

Szybin sportem żyje! Dzieje się wiele, zawody gonią zawody, a szkoła nasza może poszczycić się wieloma sportowymi osiągnięciami. Ledwo co z brązowym medalem wrócili piłkarze ręczni, a już dwa dni po nich na parkiecie stanęli siatkarze. Zawody rozegrane zostały 11 lutego br. na sali ZST, a udział w nich nasi siatkarze zapewnili sobie dzięki awansowi z grupy.
W pierwszym meczu rozegranym w tym dniu drużyna z Kopernika bez większych problemów pokonała zawodników z Ekonoma. W kolejnym meczu nasi siatkarze podejmowali zespół z ZST. Mecz był bardzo wyrównany i pomimo dobrej gry naszego zespołu, zwycięstwo odniosła drużyna z ZST. W meczu o trzecie miejsce Szybiniacy dosyć łatwo ograli drużynę z Ekonoma, zaś w finale Kopernik pokonał ZST.
Trzecie miejsce w Cieszynie to dobry wynik, choć nasza drużyna wykazuje największy potencjał spośród wszystkich drużyn, które uczestniczyły w turnieju. Pochwały należą się wszystkim zawodnikom za systematyczność i mnóstwo przepracowanych treningów, a w szczególności Rafałowi Nogłemu, za zaangażowanie w tworzenie zespołu.