Jesteś tutaj

CYBERhackathon 2024 - Zaproszenie do udziału w wydarzeniu

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 5 kwietnia 2024 roku odbędzie się II Silesian CYBERhackathon 2024. Wydarzenie to ma na celu promowanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego oraz rozwijanie umiejętności związanych z tym obszarem.

 

Silesian CYBERhackathon 2024 to doskonała okazja dla uczniów do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa informatycznego oraz do zdobycia praktycznych umiejętności w tym obszarze. Celem wydarzenia jest zwiększanie wśród młodzieży szkół średnich świadomości społecznej na temat wpływu technologii cyfrowych na życie codzienne i zawodowe, w tym na zwiększanie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego oraz ochronę klimatu, a także zachęcenie do tworzenia rozwiązań wspomagających te działania. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe oraz – dla laureatów – nagroda specjalna w postaci dodatkowych punktów przy rekrutacji na studia na Politechnice Śląskiej na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.

Więcej informacji nt. zeszłorocznej edycji można przeczytać tutaj: https://www.jswits.pl/dla-mediow/wydarzenie/silesian-cyberhackathon-2023

 

https://silesiancyberhackathon.pl/