Jesteś tutaj

Konkurs

11 marca 2019r. o godz. 9.00 w COK ,,Dom Narodowy” odbędzie się kolejna edycja konkursu ,,Trzy odsłony kultury” organizowanego przez Zespół Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie. Wzorem lat ubiegłych na projekt - skierowany do uczniów klas: VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjów powiatu cieszyńskiego - składają się trzy konkursy: teatralny, wokalny i recytatorski. Dzięki podziale konkursu na kategorie uczniowie otrzymują szansę na autoprezentację w dziedzinie,  w której czują się najlepiej!
W ramach konkursu wokalnego uczestnicy mają możliwość prezentacji nie tylko wybranych utworów kultury polskiej i światowej, ale także dorobku wokalnego własnego zespołu, samodzielnie skomponowanego utworu czy podkładu muzycznego. Konkurs teatralny czy recytatorski stwarza zaś szansę na zaprezentowanie sztuki opartej na własnym scenariuszu.
Warto zaznaczyć, że na wszystkich uczestników czekają cenne nagrody i statuetki. Status projektu podnosi także fakt, iż laureaci poszczególnych kategorii uzyskują dodatkowe punkty na świadectwo ukończenia szkoły. Przypominamy, że zgłoszenia uczestników konkursu przyjmujemy do 07 marca 2019r. (adres email: jprzechodzien@tlen.pl).  

 

Do pobrania: