Jesteś tutaj

Wspaniały występ naszych piłkarzy!

12 marca wzięliśmy udział w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Płk. Guido Langera, który odbył się w hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
W turnieju wzięło udział osiem cieszyńskich szkół.
Wygrywając wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej (ZST II 2:1; SOiZ 4:0; ZDZ 3:2), awansowaliśmy do półfinału, gdzie spotkaliśmy się z drużyną ZSEG. Po zaciętej walce i dogrywce wygraliśmy spotkanie 1:0.
Do spotkania półfinałowego i finałowego przystąpiliśmy osłabieni brakiem Macieja Wałacha, który uległ kontuzji. Z pewnością przyczyniło się to do osłabienia naszej drużyny i rzutowało na wyniki końcowe szczególnie w meczu finałowym.
W finale ulegliśmy drużynie I LO 1:5.
Wyróżniającymi się zawodnikami naszej drużyny byli: bramkarz – Jakub Jędryka z klasy 2 w LO, oraz zawodnicy w polu: Radosław Greń 1 TL, Wojciech Gałuszka 2 TL i Damian Żyła 2b TI.
Turniej należy uznać organizacyjnie i sportowo z bardzo udany, mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć ten wynik w Mistrzostwach Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej, które czekają nas na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku.