Jesteś tutaj

Wygrana i awans naszych koszykarek !!!

W czwartek 17 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w fazie grupowej w koszykówce dziewcząt.

Dziewczyny w grupie musiały zmierzyć się z trzema przeciwnikami. ZSB, II LO oraz KLO

Pierwszy mecz rozegrały z Zespołem Szkół Budowlanych wygrywając sporą przewagą 31:11.

W kolejnym meczu zmierzyły się z II Liceum Ogólnokształcącym
(„Koperem”), gdzie po 2 kwarcie wygrywały 11:4. Po 3 kwarcie było 17:6 , a ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszych 22:10.

Na koniec pozostał trudny mecz do rozegrania. Tym razem dziewczyny musiały zmierzyć się z Katolickim Liceum Ogólnokształcącym. Na początku mecz był bardzo wyrównany. Po 3 kwarcie prowadziłyśmy 18:17. Dziewczyny walcząc o każdy kosz, a zarazem broniąc zaciekle wygrały rozegranie kończąc 4 kwartę wynikiem 29:19.