Jesteś tutaj

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe dla uczniów Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie wynikające z ich potrzeb

w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p.

Imię

i

nazwisko

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

1

Bidzińska Joanna Zajęcia dodatkowe dla maturzystów : środa g. 15; przygotowanie uczniów do konkursów literackich; zajęcia filmowe.

2

Bielesz Izabela Przygotowanie uczniów do konkursów językowych, zajęcia dodatkowe dla uczniów według potrzeb czwartek l.6( po konsultacji z nauczycielem)

3

Brańka Renata Zajęcia dodatkowe z logistyki - według potrzeb - środa  godz. 7.10

4

Broda Katarzyna

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego ( według potrzeb)
środa, godz. 14.10

5

Czakon Dawid

Konsultacje, przygotowanie do matury i konkursów przedmiotowych - środa 7.05 (według potrzeb)
Zajęcia dodatkowe: wystąpienia publiczne - czwartek 12.30 (według potrzeb)

6

Dadej Edyta Konsultacje, przygotowanie do konkursów przedmiotowych- czwartek 12.35- 13.20 (wg. potrzeb, po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem)

7

Leszek Danelczyk

Dodatkowe zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego E 13
czwartki i piątki  OD 7.00 DO 7.55

8

Fober Krzysztof Zajęcia ze strzelectwa sportowego, raz w tygodniu w czwartki od 14.15 - 15.30

9

Foltyn Rafał

Dodatkowe zajęcia przygotowujące do egzaminu w kwalifikacji E.14 (grafika komp., html, css)
piątek (14.15 - 15.00)

10

Gross Małgorzata Zajęcia artystyczne- czwartki 15:00-17:00

11

Grygierek Małgorzata

Konsultacje dla maturzystów - 2 godziny tygodniowo
poniedziałek 4 TL (8.00 -8.45) piątek 4 TL (9.40 - 10.25)
Przygotowanie uczniów do konkursów - cały rok

12

Guzy Błażej

Zajęcia dodatkowe z geografii
poniedziałek 8:00-8:45

13

Herrman Przemysław

Zajęcia dodatkowe egzamin e.14
poniedziałek (14.15 - 15.00)
(według potrzeb)

14

Huczała Agnieszka Zajęcia dla maturzystów - matura rozszerzona z j. angielskiego, piątek lekcja 0 - (wg. potrzeb, po konsultacji z nauczycielem)

15

Klus Agata

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego- zgodnie z potrzebami uczniów
wtorek lekcja 0 (po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem)

16

Kożusznik Danuta Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego, - wg potrzeb, wtorek godz. 7.45-8.45 s. 21

17

Kozieł-Brudny Kordelia  Zajęcia dodatkowe dla uczniów według potrzeb czwartek l.6( po konsultacji z nauczycielem)

18

Kuchejda Katarzyna Programowanie, piątek 15:05-15:50 (według potrzeb)

19

Kumor-Bednarczyk Teresa Pomoc psychologiczno - pedagogiczna w zależności od potrzeb czwartek 10 -11

20

Kuś Halina Pogotowie matematyczne, pomoc w przygotowaniu do matury dla młodzieży z internatu - wg potrzeb

21

Lehrich Anna

Czwartek lekcja 2 - pogotowie matematyczne
Czwartek lekcja 8-zajęcia dodatkowe dla zainteresowanych matematyką( po uzgodnieniu)

22

Lipowczan Marcin Pogotowie z fizyki. piątek lekcja 0

23

Nawrat Beata

Pogotowie z matematyki - pomoc uczniom z problemami matematycznymi
 środa 13.25-14.10, czwartek 12.30-13.15

24

Olszar Dariusz

Zajęcia dodatkowe -egzamin e. 12, 13 ee08
poniedziałek wtorek, czwartek, piątek 7:10-7:55

25

Katarzyna Owczarzy Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 3sj - przygotowanie do matury z j. polskiego, pt.10.35-11.20

26

Pawlak Elżbieta

Konsultacje maturalne- dwa semestry,praca z uczniem słabym - cały rok, przygotowanie do konkursów- cały rok.
Środa lekcja 6, wtorek lekcja- 7( lub wg potrzeb ucznia)

27

Pawlak Janusz

Zajęcia dodatkowe dla uczniów słabych i uzdolnionych dla uczniów z wszystkich klas, w tym dla maturzystów. Piątek 7 i 8 lekcja
zajęcia teatralne - 1 godz. tyg poniedziałek 8 l + wg potrzeb

28

Ptak Agnieszka

Pogotowie z j. angielskiego ( według potrzeb )
poniedziałek 13.25-14.10

29

Puczok Joachim

Siatkówka dziewcząt i chłopców - poniedziałek i środa 15.45 - 17.30
Koszykówka dziewcząt i chłopców - wtorek 15.45 - 17.30

30

Romanowska Barbara CZWARTEK 7:15-8:00 pogotowie matematyczne wszystkie klasy

31

Romanowski Mariusz

Pt (7:10 - 7:55)
Bazy danych (wg potrzeb)

32

Stanny Jakub

Pogotowie z matematyki:
poniedziałek 7:15 - 7:55

33

Szlachta Barbara

1 godz. tygodniowo -zajęcia dla uczniów Technikum -słabych/zdolnych według potrzeb.
wtorek - 15:05 - 15:50

34

Suchy Joanna

Gimnastyka poranna dla dziewcząt w internacie (1x tygodniowo II semestr), turnieje sportowe

35

Damian Szymanek

Przygotowanie do egzaminu A.30 - TERMIN POPRAWKOWY,
 A.32, A - 31 - WEDŁUG POTRZEB
WTOREK      7:15-8:00, 8:00- 8:45

36

Szwed Beata

1 godz. tygodniowo -zajęcia dla uczniów słabych, zdolnych według potrzeb.
piątek - 7:00 - 7:45 -według potrzeb

37

Weres Martyna Organizacja zawodów sportowych dla młodzieży internatu (turniej piłki nożnej, tenis stołowy, piłka siatkowa) spotkania eliminacyjne i finały. Tenis stołowy (listopad), piłka siatkowa (styczeń)

38

Wawrzyczek Michał Konsultacje, przygotowania do konkursów, przygotowanie do matury wtorek 14.15 -15.00

39

Żurawska Urszula Zajęcia dodatkowe z języka łacińskiego (poniedziałek 8.50-9.35)