Jesteś tutaj

Osiągnięcia sportowe

Sukcesy naszych uczniów w zawodach sportowych.

W słoneczne przedpołudnie 20 maja br. odbyły się zawody powiatowe chłopców w piłce siatkowej plażowej. Naszą szkołę reprezentowała para: Kacper Urbańczyk, Bartosz Chłopek. Chłopcy zaprezentowali się fantastycznie, dochodzą do finału turnieju. Ostatecznie po 3 wgranych spotkaniach i jednej porażce zajęli drugie miejsce. GRATULUJEMY!

"Szybin" mistrzem powiatu w piłce nożnej!

Na stadionie Kuźni Ustroń 21 kwietnia br. odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół średnich w piłce nożnej. Nasza reprezentacja walczyła ze zwycięzcami grup poprzedniego etapu: ZSP Istebna oraz II LO im. M. Kopernika. Drużyna spisała się wzorowo pokonując w pierwszym meczu II LO 4:1, później zaś ZSP Istebna 2:1.

Międzyszkolny turniej w piłce nożnej

"13 kwietnia nasza reprezentacja chłopców w piłce nożnej rozgrywała międzyszkolny turniej. W grupie składającej się z pięciu drużyn odnieśliśmy trzy zwycięstwa i jeden remis, co dało nam pierwsze miejsce w tabeli oraz awans do zawodów powiatowych! Gratulujemy sukcesu zawodnikom oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.

Turniej o Puchar Dyrektora

Zakończył się pierwszy tydzień siatkarskich zmagań o Puchar Dyrektora Szybina. Nie zabrakło niespodzianek, głośnego dopingu oraz dobrej zabawy, a najlepsze dopiero przed nami!. Rozgrywki wracają w poniedziałek 28.03.2022.
 

Szybiniacy biegali na nartach.

Szybiniacy to uzdolnieni sportowcy w wielu dyscyplinach, dlatego nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów również na zawodach w narciarstwie biegowym. Mistrzostwa powiatu w tejże dyscyplinie rozegrane zostały 3 marca, na malowniczych trasach biegowych Kubalonki. Zawody miały charakter sztafetowy, a każdy z trzech zawodników musiał pokonać  dystans około 3 km. Dodatkową trudnością był lód pojawiający się w kilku miejscach na trasie.

Strony

Subskrybuj RSS - Osiągnięcia sportowe