Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

W środę 24 maja br. odbył się szkolny turniej siatkówki plażowej chłopców.

W środę 24 maja br. odbył się szkolny turniej siatkówki plażowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 16 pełnych zaangażowania drużyn. Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców, którzy będą reprezentować naszą szkołę w piątkowym turnieju powiatowym. Bezkonkurencyjna okazała się para Maciej Czerny (1TP) oraz Łukasz Krajewski (1TL). Chłopcy w finale pokonali ubiegłorocznych reprezentantów Szybina: Kacpra Urbańczyka (3TP) i Bartosza Chłopka (3TI).

VIII edycja projektu „Trzy Odsłony Kultury” rozstrzygnięta

Literacki triathlon dobiegł już końca w naszej szkole, choć “Trzy Odsłony Kultury” wskazują na nieco inne dyscypliny. Uczestnicy tegorocznego konkursu mierzyli się ze sobą w trzech konkurencjach - konkursie literackim, poetyckim i recytatorskim, których wielki finał odbył się w Zespole Szkół im. W. Szybińskiego 25.04.2023 r.  Mistrzostwo osiągnęli wszyscy uczestnicy, bo niemałym wyzwaniem jest stanięcie w szranki z Kulturą.

Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2023

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2023.

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady