Zbliżają się wakacje – czas odpoczynku, przygód i dobrej zabawy. To długo wyczekiwany moment dla uczniów, ale również czas, w którym szczególnie warto pamiętać o bezpieczeństwie – swoim i innych. W ramach ,,Tygodnia dla bezpieczeństwa” – ogólnopolskiej kampanii przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przypomną sobie najważniejsze zagadnienia dotyczące cyberprzemocy, zdrowia psychicznego oraz bezpieczeństwa na drodze i nad wodą.