Oferta edukacyjna

14 Lutego w naszej szkole

14 Lutego w naszej szkole odbyły się Walentynki. W tym roku jednak nie były to zwykłe Walentynki. Przewodniczący samorządów szkolnych w Cieszynie, w tym również w naszej szkole, wyszli z inicjatywą by zorganizować „Międzyszkolne Walentynki”. Uczniowie mogli od 4 lutego dostarczać walentynki do skrzynki walentynkowej, odpowiednio podpisane trafiły 14 lutego do wybranej osoby z dowolnej cieszyńskiej szkoły. W tym roku zaangażowanie było ogromne.

Przypomnienie o opiece stomatologicznej

Przypominam, iż zgodnie z art. 12 ust. 3 ustawy z dnia 12.04.2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami Powiat Cieszyński, w celu zapewnienia uczniom opieki stomatologicznej, zawarł Porozumienie z podmiotem udzielającym świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży finansowanych ze środków publicznych:

            Jolanta Tessar

            Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej             „STOMATOLOGIA”

            ul. Moniuszki 4

            43-400 Cieszyn

tel. 33 85-213-04.

           

Gala Śląskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020

W środę, 12 lutego, delegacja naszej szkoły składająca się z uczniów klas czwartych technikum informatycznego oraz p. dyrektor Iwony Bebek miała przyjemność uczestniczyć
w, zorganizowanej przez  Politechnikę Śląską w Gliwicach, uroczystej Gali Śląskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.
Oprócz najważniejszych, czyli reprezentantów najlepszych szkół ponadpodstawowych

Warsztaty „Prawda w Internecie”

W  dniu 13.02.20120r. klasa 1 wp brała udział w warsztatach pt. „Prawda w Internecie”. Warsztaty poświęcone były świadomemu i rozsądnemu korzystaniu z informacji, sprawnemu ich wyszukiwaniu w Internecie i ocenianiu ich wiarygodności. W trakcie zajęć młodzież zapoznała się także z takimi pojęciami jak: postprawda i viral.

Zbiórka pieniędzy dla Michasia

Podsumowałyśmy kwotę zebraną w piątkowej zbiórce pieniędzy dla Michasia. Udało nam się zebrać 953,49zł 4 euro oraz 50 koron czeskich.
Dzięki Waszej pomocy rodzice Michała będą mogli dołożyć całość kwoty do zakupu pionizatora potrzebnego do rehabilitacji oraz specjalnego wózka przystosowanego dla jego potrzeb.

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS