Oferta edukacyjna

XXIII wiosenne sprzątanie rezerwatów przyrody w Cieszynie

We wtorek 28 marca młodzież naszej szkoły wzięła udział w XXIII wiosennym sprzątaniu rezerwatów przyrody w Cieszynie zorganizowanym przez Komisję Ochrony Przyrody Krajoznawstwa i
Turystyki Pieszej wspólnie z Nadleśnictwem Ustroń. W akcji sprzątania wzięli udział uczniowie wybrani przez Pana Dyrektora Macieja Bogunie z klasy 2 sj i 3 sj.
Mimo trudnych warunków atmosferycznych młodzież naszej szkoły wykazała się ogromną determinacją i zebrała mnóstwo śmieci.

Szybin z 2 miejscem w wojewódzkich półfinałach!

Reprezentacja naszych siatkarzy rozpoczęła zmagania w meczu z 1LO Tychy i zwyciężyła po fantastycznym spotkaniu 2:1 (26:28; 25:18; 19:17). W meczu finałowym musieliśmy jednak uznać wyższość rywali z SMS Katowice, przegrywając 0:2. Całą drogę, którą przeszła nasza kadra, a więc 4 turnieje i 8 rozegranych meczów (7 wygranych i 1 porażka) pokazuje, że mamy w swoich szeregach jednych z najlepszych siatkarzy na śląsku. GRATULUJEMY!

SZYBINIACY NA MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NA SŁOWACJI

W czwartek 23 marca klasa 4TPp z Małgorzatą Gross oraz Danutą Kożusznik uczestniczyła w międzynarodowej konferencji w słowackim mieście Martin. Tematem konferencji było wspieranie  przedsiębiorczości młodych ludzi w branży kreatywnej.
 

Dni Otwarte Szybina

Dni Otwarte Szybina

20-21 kwietnia 2023

,,Bądźmy (u)ważni dla siebie nawzajem",

Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń Blisko Ciebie" w Cieszynie zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu cieszyńskiego do udziału w konferencji
,,Bądźmy (u)ważni dla siebie nawzajem",

Strony

Subskrybuj Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie RSS